Mi a baja lehet anyanak?

Figyelt kérdés

Tegnap este hetre ertem haza, mert a baratomnal voltunk es segitettem a huganak a magyarban, mert megkért.Anya errol tudott, reggel el is engedett, de amikor hazaertem leorditott hogy felejtsem el hogy megegyszer ilyen lesz es hogy ez volt az utolso..oke meg betudtam annak, hogy rossz napja van bar mar nem iazan ertettem mert eloszor fordult elo hogy később megyek suliidoben haza..

Ma beszelgettem a baratommal telefonon o meg odajott es pofatlanul belebeszelt pedig direkt elmentem, hogy ne zavarhassanam. Miutan letettem megkertek ot szepen hogy Anyu ha lehet legközelebb ne beszélj bele, mert zavar...nem voltam ideges vafy pofatlan..szepen megkertem..erre elkezd oridbalni hogy mit kepzelek en magamrol...amig at o kenyeren elek az van amit o mond es fogjam be a szám...kicsit meglepodtem de mondtam neki hofy nem rosszbol mondram de o se szereti ezt es en se szoktam ilyet csinalni...teljesen kiborult

Van egy hugom es egy ocsem es efy batyam..veluk teljesen noramlis olyan amilyen szokott lenni

Az a vicces hogy en vafyok a legjobb..egy panasz nincs ram...kituno vagyok..segitek itthon amiben csak tudok..nem jarkalok el itthonrol csak ket naponta amig 1 esetlef 2 orat a baratommal toltok..esdig vele se volt semmi baja..egy rendes fiunak talalta..szerette ha jon hozzank..mar lassan egy eve egyutt vagyunk de most azt mondta hogy sz*pjam le a f*** de ne itt mett ide mégegyszer be nem tesszük a labunkat es en is koltozkodhetek oda ahova akarok..

Es most tenyleg nem ertem mi a baja..mert en nem vagyok bunko segitek itthon..kituno vagyok...mindent megtestek amit kernek..:/

17/l



2016. jan. 5. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Biztos irigy vagy klimaxol.
2016. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
TE segítettél a magyarban bárkinek? Vicces.
2016. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy klimaxol..39 eves

Es mire lenne irigy? Egy fiatal no...es nagyon szep..jo elete vaan..apaval is szeretik egymast..

Masodik..

Sajnalom hogy kihagytam a vesszoket vagy ekezeteket esetleg elirtam dolgokat..de azt elfelejtettem hogy a gepemtol el vagyok tiltva..telefonrol meg utalok es nem tudok irni mellesleg siettem is mert meg teteleket kene tanulnom..de ez egyaltalan nem a kerdes resze..azert koszonom az eszrevetelt, aranyos vaagy

2016. jan. 5. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudta, hogy 7-re fogsz hazaérni, vagy hamarabb várt haza? Szóltál neki, hogy mész haza? Korábban volt ilyen?
2016. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudta, meg o engedett el reggel es orult is hogy segitek masoknak...

Soha nem szoktam kesni..meg ha tovabb maradok mindig tudnak rola mert megkerdezem hogy mehetek e

2016. jan. 5. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne akkor erről őt megkérdezni.
2016. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bunkó, alpári nő, az biztos.
2016. jan. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!