Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért fontosabb egy lány...

Miért fontosabb egy lány számára a dákó mint az anyja élete?

Figyelt kérdés
A minap egy nokedli megölte az anyját 96 késszúrással, mert nem engedélyezte neki a virslit. Az ilyenek mit éreznek? Elhiszem hogy a drog és a hormonok de ez valóban ennyire elmebeteggé tesz egyeseket?
2016. jan. 31. 00:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez a bizonyos lány alapvetően egy elmebeteg volt. Ilyet ép eszű ember nem csinál. Fel nem bírom fogni, hogy tehet ilyet bárki is, főleg egy 14 éves lány, a saját anyjával.
2016. jan. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
41%
elkényesztetet önző kis antiszoc pi'a
2016. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Én is olvastam és én is csak néztem.. 14 éves lány.. Te jó ég. Mondjuk a "pasija" 16 éves volt gondolom drogozott és a lány is elkezdett. Ép ésszel ilyet egy ember nem tesz.
2016. jan. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Bezárt a legtöbb elmegyógyintézet.

A lánynak valószínűleg súlyos elmebaja van.

Ez még laikus szemmel is nyilvánvaló.

2016. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
meg a vegen megprobaljak " elmebajra" hivatkozva felmenteni. epp az iment olvastam egy cikket, ahol a " mierteket" boncolgatja a szerkeszto...de erre a tettre szerintem nem letezik valasz.
2016. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Azt olvastátok, hogy miután ketten megölték az anyát, utána nekiálltak dugni, majd ott aludtak, onnan mentek másnap iskolába? Az anyja teteme melletti szobában háltak... hát ha ez a kettő normális, akkor azonnal ivartalanítani kell őket, nehogy szaporodjanak!
2016. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Egy elmebetek nem húzható rá "norma"ként az egészre. Csak mert van pár idióta gyilkos férfi-nő azért hiszem, hogy a többség normális. És ha ez nem így lenne, ez sem lenne hír...
2016. jan. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Hát valószínűleg az anyja is megtette a dolgok rá eső részét, ha ilyen helyzetbe jutott a lánya.
2016. jan. 31. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

ez nem arról szól hogy anyuci kinyalta e a segét végépp nem faji kérdés

egyszerüen elkényesztetett életről semmit nem tudó hormon zavaros drogos tini álmokfutása

az igasság az hogy ha kiteték volna agyonverve az utmellé strihelni nem merte volna ezt csinálni mert tudja hogy agyonverik

a kölyök életéből a szabályrendszer hiányzott

2016. jan. 31. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Ez így nagyon kevés információ.

Tény, hogy elmebeteg dolog és bűntény mást megölni, de én arra is kíváncsi lennék, hogy az anyja milyen volt, hogy a lány idáig jutott.

2016. jan. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!