Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van akinek ilyen az anyja?

Van akinek ilyen az anyja?

Figyelt kérdés
Például ilyen apróbb dolgokon(boltban nem olyan tejfölt veszek amilyet mond)vagy akármi olyan dolog ami nem halálos vétek.Szóval kiakad mint egy őrült.Lehordja mindennek az embert. Lehet én látom rosszul, de szerintem ez nem normális jellemre vall.
2015. szept. 12. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Rosszul látod, ezen nem kéne megsértődnöd.
2015. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
25 éves felnőtt nő vagyok.A párom édesanyja nem így szokott viselkedni. Barátom is meglepődik rajta.De vége az utolsó félévnek is és kirepülök az a szerencse.
2015. szept. 12. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Hany eves? Menopauza esetleg?
2015. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
61
2015. szept. 12. 19:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mar jocskan bene van...nem tudsz mit tenni. Ezert termeszetellenes, hogy az ember 20-onevesen a szuleivel lakik, mert ilyen es ehhez hasonlo problemak szuletnek. De mar nem lakz vele, nem igaz? Igy nem kell elviselned 24/7 szoval szerintem hagyd ra!
2015. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!