Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engednek el sehová...

Miért nem engednek el sehová a szüleim? Mi a bajuk a világgal? Lehet a barátnőmmel van baj?

Figyelt kérdés

Ha valamelyiküket megkérdezem hogy elmehetek e a barátnőmhöz szombaton (aki amúgy a szomszéd utcában lakik )rávágják hogy nem...ha megkérdezem miért azt mondták a világ rossz...

De én ki akarok törni! Akarom tudni! Végre lett valaki akit szeretek és aki támogat...de apám szerint ez is rossz mert csak egy csomó hülyeségbe bele megyek mióta van ez a kapcsolat...

Szökjek meg? Én megtenném azt is...

14/l

U.I: anyu nem tud a kapcsolatról, csak azt hiszi a barátnőm jó haverom.


2016. febr. 2. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
47%

Igen, a barátnőddel van baj. Gondolom sejtik ők is, hogy te többet érzel, mint barátság, és nem akarják, hogy ebből bármi is legyen. Még reménykednek, ha nem támogatnak, nem találkoztok, akkor megszűnik magától.


Azt kifejthetnéd bővebben, mit értenek az alatt, hogy egy csomó hülyeségbe belemész miatta. Esetleg ez is lehet ok. Nem szokta egy szülő jó szemmel nézni, ha a gyerek rossz társaságba keveredik.

2016. febr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"de apám szerint ez is rossz mert csak egy csomó hülyeségbe bele megyek mióta van ez a kapcsolat... "


Mit takar az a csomó hülyeség az őseid szemében?

Mert lehet, hogy érthető a tiltás. Csak egy szerelmes kiskamasznak nem mindig esik le, hogy hatalmas marhaságokat csinál.

2016. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan ennyi degenerált szülő van??? Nekem sem 100% egyértelmű a kérdés, de akkor is: 14 évesen miért kell tiltani, hogy barátnőhöz menjen? Ha megy úgy érzik, hogy nem bnő hanem barát...hát istenem, akkor el kell hívni, azt kell mondani a gyereknek, hogy vigye oda, megismerni. Ki hiszi még, hogy tiltással bármit meg lehet akadályozni??? 13 lesz a lányom, tök normális kapcsolat van köztünk, bízom benne, mindig őszinte, ennyi. Nyilván lesznek majd húzós időszakok, és lehet, hogy 16 évesen belecsöppenek majd, hogy lesz barátja és le akar vele feküdni, de akkor már inkább ide hívom, mint hogy egy kocsiban vagy akárhol valami lepukkadt helyen történjen meg. Ráadásul bízom benne annyira, hogy nem egy balféket választ....
2016. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
59%

"Vagy valami más van? AKkor ém sem engednélek, de szokásos esetben igen."??

Miért nem? Komolyan nem értem, én igazából nyugodtabb lennék mintha fiúja lenne. Lánytól pl nehezen lesz terhes, és hasonlók.

Simán elengednélek akár barátság, akár több.

Nem értem a szüleidet....

2016. febr. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

"Vagy valami más van? AKkor ém sem engednélek, de szokásos esetben igen."


Aha, mert egy leszbikusból heterót lehet nevelni, ha nem engeded a barátnőjéhez?

2016. febr. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!