Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert veszekednek ezert velem...

Miert veszekednek ezert velem szuleim?

Figyelt kérdés
A zsebpenzemet, amit kapok egyberuhara koltom, mivel nyaron lesz 2,3 eskuvo, amire hivatalosak leszunk, 2 ballagas. Azzal jonnek mindig, hogy minek veszek ruhat mar most ra... Miert ne?
2016. febr. 4. 15:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Ne foglalkozz a hülyékkel! Egyesek nem képesek felfogni, hogy vannak, akik nem azért járnak egyetemre, hogy mellette dolgozzanak és kettesre elevickélgessenek, hanem tanulni. A szüleidet viszont nem értem. A zsebpénzből elvileg azt vesz az ember, amit akar, de mivel nincs saját kereseted, a ruhavásárlás a szüleid dolga lenne, mivel ez nem luxuscucc, hanem szükséglet. Hacsak nem akarják, hogy szakadtan vagy meztelenül menj az esküvőre. Ez ugyanis őket minősítené.
2016. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Ez komoly? A kerdes alapjan arra gondoltam 15 eves lehetsz. 23 evesen zsebpenz? Ha nem a szuleidtol kernel penzt egy sima ruhara, amit barmelyik turkaloban megvehetsz, hanem mondjuk elmesz es dolgozol erte, az mar nem olyan meno? Szobafogsagot is szoktal kapni? Jezusom...
2016. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%
Köszi hogy lehülyéztél, és igen, én dolgozom egyetem mellett, mégis 4.4 lettem most. És nem, nem BTK-n vagy büfészakon vagyok (egészségügy)
2016. febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
41%
Normális, valamire való egyetemet nem lehet munka mellet elvégezni. Levelezőről nem kerülnek ki szakemberek, csak diplomás ökrök. Amelyik egyetemet meg elvégezhettek munka mellett, azzal kitörölhetitek.
2016. febr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%

#13 és ez amúgy szerinted kit érdekel?

azért mert te ilyen sanyarú sorsú gyerekként nőttél fel, és nem kaptál szülői támogatást, még nem kéne irigykedni :)

képzeld vannak olyan családok, ahol egyetem mellett nem kell a gyereknek 23 évesen dolgoznia, bármily meglepő is :)

2016. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%

egyébként nem tudom mit vagytok kiakadva ezen a zsebpénz dolgon....?

ennyire tetszik a szó, vagy mi?

szerintem ha a kérdező azt írja hogy "költőpénz", akkor a sok retardált nem harapott volna rá ennyire erre "zsebpénz" témára.

nyilván ti még le vagytok ragadva 12 éves korotokban, amikor anyuci adott zsebpénznek 100 forintot kakasos nyalókára, nyilván ebben az esetben a zsebpénz nem erről szól, hanem arról hogy a tamponra meg egyéb dolgokra a szülők finanszírozzák az anyagiakat.

hihetetlen egy nevetséges alakulat válaszolgat ide, kiemelnek egy kontextust a kérdésből és képesek a végletekig elcsámcsogni rajta, persze választ egyik sem tud adni mert annyi gógyi már nem akad.

de a kötözködés meg a mások felett pálca törés az megy ezerrel.

2016. febr. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

Imádom a tipikus "nekem kaki, neked is legyen kaki" embereket.


Mindennek eljön a maga ideje, amíg egyetemista, addig tegye a dolgát: tanuljon! Főleg, ha nem rossz anyagi helyzetű családból származik. Majd ha befejezi a tanulást, akkor már elkezdhet dolgozni. Ennyi.


A kérdésre válaszolva: Szerintem egy jó pillanatban kérdezd meg a szüleidet, mi a pontosabb bajuk a ruhavásárlásoddal. Beszélgess velük.

2016. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17%
pont hogy nem vagyok sanyarú sorsú, bőven támogathatnának a szüleim, de nekem erre nincs igényem. A szakomhoz kapcsolódó munkát találtam, ami mellesleg nagyon is jól fizet. Csak nem értem, egyeseknek miért természetes az hogy mindent a kis fenekük alá tolnak, csak mert ők méltóztatnak tanulni(szintén a szülők pénzén). Kikérik maguknak, hogy az ő életükbe ne szóljanak bele, mert ők felnőttek, de a szülők pénze az persze kell...
2016. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs igaza a szüleidnek. Ha már adják, ne szóljanak bele, mit veszel érte. De abban lehet kicsit igazuk van, hogy gyűjtögetned kéne. Majd megveszed azt a ruhát nyáron.
2016. febr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%
Ja és ne higyj a többinek, csak irigyelnek, hogy nekik dolgozni kell, neked meg nem. Ennyi. Ez mindenkinek a saját döntése, és nem volt szó arról, hogy a kérdező pénzt kunyerálna? Savanyú a szőlő annak, aki ezt írta?
2016. febr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!