Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Te mennyit költesz havonta a...

Te mennyit költesz havonta a gyerekedre/gyerekeidre?

Figyelt kérdés
Mindent belenézve, persze mondjuk a rezsi részét ne számoljuk bele, hanem azon kívül. Pl bérlet,koli, ruhák, illatszer, szórakozás, különórák stb akármi
2016. febr. 5. 13:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
44%
#7: álmodj csak :)
2016. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%

ezt számolni kéne? Én nem számoltam még. Meg mondjuk kettő van eleve... Nyilván havi többszázezer nincs, mivel eleve csak annyi az összbevétel.

de tényleg fogalmam sincs. Mondjuk a sport zene havi 15 plusz/gyerek min. amúgy mi számít rájuk költésnek? fizetek ebédet nekik, de az nem plusz, ha itthon esznek is rámegy a pénz. megyünk programokra, de az se akkora plusz, olyanokra megyünk ahova mindenki szeretne, szóval ha nem lennének gyerekek is mennénk pl ilyen olyan kiállításra, meg állatkert, meg strand... mondjuk nekem még mindkettő ált sulis. Később gondolom máshogy lesz azért valamennyire. Bár középsuli végéig jó esetben max bérlet lesz pluszköltség. Ha tanulnak szakmát, vagy egyetem fősuli, akkor meg vagy megint mennek a közelbe, és járnak hazulról, vagy ha messzebb, akkor irány a koli. ha havi többmilla bevételünk lenne se mennék bele lakásbérelgetés meg nem tudom mekkora zsebpénzbe. akkor inkább egy lakást vennénk sulimellett, aminek egy részét ki bírja adni. És akkor megintcsak kvázi kolijelleg.

2016. febr. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
70%

Rezsi rá eső részés soha nem számolom, és az ételt sem.

Minden egyéb:

Tánc 10.000.-

Balett 8.000.-

Angol 10.000.-

Étkezés 12.000.-

Telszámla 4000.-

Pipere cuccok 5000.-

+ utalok 20.000.-

2016. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
lemaradt, vitamin 2500.-
2016. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
Rengeteget. 2 ovis, edzésre jár mind a kettő. 150 körül havonta, sportszerek, rezsi, utazás, étkezés nélkül. + havi 1-2 családi program, kb 20.000 Ft. Sok.
2016. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
52%

Időpont ma 14:57-nek


A 10-es válaszadót még megértem, de a többiek?? Aki azt írta hogy amíg a lánya otthon élt 200 ezret költött rá, most, hogy elköltözött már 400 ezret..

A zöme csupa nagy számokkal dobálózik. Még sem olyan rossz MAgyarországon a helyzet szerintem, vagy ha igen, akkor a gyakorin minden második ember hazudik...

2016. febr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
78%

6 éves, ovis a kislányom.Soha nem gondolkoztam még rajta, és ezt konkrétan ki se lehet számolni, hiszen vásárolni minden héten megyek, de nem vezetek listát arról, hogy most épp mi mennyibe került.

Óvoda:12.000

Angol:3.000

Balett:3.000

Ceruzák,kifestők:3.000

Ruha: változó

Játék:max. 5.000

2016. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
50%
Ezt én se értem elköltözött a lány és 400ezreket kapott heti 80ezret előtte?plusz még 7 kilóért szilikonmelleket is?az igen én meg örülök ha kaját kapok
2016. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%

14 éves

suli ebéd : ingyenes

Bérlet : 4000.-

ruha: mikor hogy ... nem minden hónapban kell venni és teljesen változó h mikor mit és mennyiért veszünk

illatszer : az a havi 2-4 tusfürdő, betét az benne van a nagy bevásárlásban ...

ha mennek állom : de ez sincsen havi szinten néha egy mozi vagy valami apróság

szerencsés vagyok mert a suliban van sport és más különóra - természetesen ingyen :)

zsebpénz 800.-/hét

11éves

ugyan ez csak ö heti 500.-/hét a zsebpénz

5éves

szintén csak ö nem kap zsebpénzt és nem kell bérlet


szal nem is értem ez a 100e havonta / gyerekre

2016. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%

16 na hja. mi kb 400e/hót költünk. És jut programra különórára, és egészségesen eszünk stb... szóval egy emberre 400 e... belegondolva, akkor 1600e kéne/hó :) persze persze... vagy a gyerek visz 400e-t a szülők meg elvannak 200 ból... na ne már... Én pl ennyire nem vagyok önfeláldozó.


A kezdőkérdésre szerintem nálunk olyan 60 körül megy egy normál hónapban per gyerek. de ebben mindenféle bennevan. mi veszünk sporteszközöket, nekik is könyveket, mert szeretik, megyünk kiállításra... szóval innen nézve meg egész ügyesen kijövünk.

2016. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!