Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök, ti meg engednetek,...

Szülök, ti meg engednetek, hogy egy 17 lany egy fiunal aludjon? (ha a gyereketek lenne) Mondjam neki, hogy az egyik baratnömnel alszok?

Figyelt kérdés

Anyukam nem engedi meg, teljesen elzar mindentöl.

Pedig mindig ügyeltem arra, hogy idöben otthon legyek, es otthon is voltam. Ezzel nem volt gond, de akkor miert ennyire bizalmatlan velem? Abszolut alaptalan.


Lehet titkoloznom kenne? Eddig mindig összinte voltam vele. Nagyon jo a kapcsolatunk lehet vele pasikrol beszelni, mivel sok mindenki udavarol elszoktam neki mondani, a talakozast megengedi de azt, hogy ott aludjak mar nem.

Sokal több fiuval is randizhatam volna, de en vartam arra aki ezt megerdemli, szoval probalok felelöséget vallani.

Akinel szeretnek lenni egy kicsit messze lakik.

Es igy az utazas miatt sok idö elemgy.

Ugy erzem nem hagy elni!!



2016. febr. 7. 13:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%
Talán ha nem lennél ennyire lusta és használtál ékezeteket, más lenne a véleménye. Persze valószínű, hogy ez nem így van, de azért az én szememet kevésbé szúrná.
2016. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%
Tuti nem mondanám meg neki. Tudom, hogy félt, tudom hogy rossz néven veszi ha rájön, hogy a gyereke is él és neki is vannak igényei....de akkor se mondanám el neki. Nem is értem mire jó ez az elzárás mindentől. Ha burokban nősz fel, akkor is megtalál a baj, csak később amikor már nem lesz támaszod.
2016. febr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

17 eves lany* , kimaradt :D

A szexelni meg nem akarok.

Meg probalom puhitani hatha lesz valtozas.

Mindenkinek köszönöm a valaszat!

2016. febr. 7. 18:10
 14/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem. 18 után lehet, addig nem. Sajnálom, én ilyen vagyok.
2016. febr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!