Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az ha anya valamire...

Miért van az ha anya valamire neme mond amit alig mertem megkérdezni, akkor h máskor újra felhoznám nem merem kimondani? 13L

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Eéggé absztrakt kérdés.
2016. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
*nemet
2016. febr. 14. 10:14
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg eléggé tekintélyuralmi rendszer és hangulat uralkodik a családotokban.
2016. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Számomra is elég érthetetlen a kérdés, de nekem úgy tűnik, mintha félnél anyukádtól.
2016. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is ez volt gyerekként. Mert tudtam, hogy úgyis megint nemet mond és fel fogja bosszantani, hogy egyszer már megmondta, hogy nem én meg megint előhozakodok vele feleslegesen.
2016. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Senki sem szereti, ha a fülét rágják olyasmivel, amiben már hozott egy átgondolt és határozott döntést. Te szereted, kérdező, ha újra és újra előhozakodnak olyasmivel, amire világosan és egyértelműen nemet mondtál, azaz sz.rnak a véleményedre?
2016. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk is ez van. Tudom hogy ha újra felhozok valamit akkor azt szemtelenkedésnek vehetik és akkor kapok a szíjjal.

16 F

2016. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért van, mert félsz tőle, hogy újra nemet mond, na meg ha olyan hangnemben mondta, akkor talán anyukádtól is. Én is így voltam ezzel régen, később már olyan dolgokat sem mertem elmondani nekik pl. hogy hova megyek, van barátom, stb. inkább hazudtam valami számukra jobban befogadhatót. Persze kiderült idővel, akkor meg kiakadtak és ők álltak értetlenül, hogy miért nem mondom el nekik a dolgokat, pedig egyértelmű, azért mert úgyis nemet mondtak volna.

Bár nem tudom, hogy milyen kérdésnél áll ez fenn nálatok, de nekem eléggé rossz lett így 22 éves koromra a kapcsolatom a szüleimmel, a húgomat sokkal szabadabban nevelték, ők jóban is vannak, rólam azt sem tudják, hogy milyen szakra járok az egyetemen.

2016. febr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!