Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogom van ehhez vagy nem...

Jogom van ehhez vagy nem szabadna beleszólnom?

Figyelt kérdés
6 éve élünk nevelőapánkkal: anyukám,nővérem és én. viszont ez a férfi szőrnyű ember. rengeteg alkoholt iszik és nagyon rosszul bánik anyukámmal. Anyum is tisztában van ezzel de ha innen elköltözünk,nincs hová menjünk. A semmiről kéne kezdenie két gyerekkel. Viszont ez nem élet! Igazi rabszolgaság. Minden nap veszekednek és anyum nagyon sokat sír meg szenved. de fél tenni bármit is. Arra gondoltam hogy talán valahogy beszélnem kéne vele hogy muszáj innen elmenjünk,hátha hatásos lenne...de nem merem mert talán nincs jogom ezt megmondani neki mert gyerek vagyok és nincs beleszólásom. Szerintetek mi legyen?

2016. febr. 13. 20:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
Megprobálhatsz beszélni vele semmi baj nem lehet belole. Hany eves vagy?
2016. febr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
15/L.
2016. febr. 13. 21:01
 3/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatsz vele beszélni, de volt olyan hülye, hogy beválasztott egy ilyen részeges nyomorékot, akkor csak annyit ér majd a szavad, mintha a falnak beszélnél.
2016. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. De nagyon fél változtatni,nem akarja már ezt így...tudom. az első évben nem volt baj.
2016. febr. 13. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:

"A semmiről kéne kezdenie két gyerekkel."


6 évvel ezelőttre hogyan jutott el odáig, hogy a "semmi"-n legyen?

Hol laktatok azelőtt?

2016. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Magyarul anyud anyagilag használja ki a pasit (ha ki bírnátok fizetni egy albérletet, akkor gondolom, nem lenne probléma, hogy hova menjetek), a pasi meg lábtörlőnek használja. Ez kegyetlenül hangzik, de valamit valamiért... Ha máshogy nem tudja megoldani a létfenntartásotokat, akkor tűrni kell, vagy megpróbálni máshogy megoldani.
2016. febr. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6 évvel ezelőtt is albérletben laktunk.
2016. febr. 14. 07:35
 8/12 anonim ***** válasza:
Anyukád dolgozik vagy sem?
2016. febr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy dolgozik.
2016. febr. 15. 18:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Segits anyukádnak.Keress albérletet,próbálj beszélni vele ha ez megvan.Talán a kész tényekre könnyebben mozdul.
2016. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!