Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy mindkét szülőmr...

Normális, hogy mindkét szülőmre haragszom? 13L

Figyelt kérdés

Apám alkoholista,szinte minden nap ordíttatja azta hüly€ zenét,veszekszik anyuval,sőt egyszer aztmondta "Lesz@rja ha tönkreteszi az életem" reggelente viszont jópofizik,hogy mi van velem.

Anyám meg ezek mellett elvárja,hogy kitűnő legyek,ha ötösnél rosszabb jegyet kapok kiabál büntet.Bármiről akarok vele beszélni,röhtön a tanulást meg az osztálytárrsaimat hozza fel.Amikor elsírtam magam és elmondam mi a bajom elkezdett papolni,hogy ő milyen jó szülő.Arról is sikerült lebeszélnie hogy megmondjam az egészet ofőmnek ami apámmal van.


Szerintek jogosan hargszom?13L


2016. febr. 15. 05:32
 1/5 Smiley07 válasza:
53%
Szerintem teljesen jogosan haragszol. Ilyen korban is vagy, pláne ha kicsit zűrös otthon a helyzet.De azért ez sem egy örök megoldás!:)
2016. febr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jogos
2016. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jogosan. Az rendben van hogy elvárják a jó jegyeket, engem pl. keményen vernek szíjjal, ha rossz jegyet hozok haza, de meg is kell teremteniük a lehetőséget, hogy nyugodtan tudjál tanulni.

16 F

2016. febr. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. Sajnos, auzt kell mondjam, egyik szülős sem felnőtt ember - csak jogilag - és nagyon-nagyon határeset abban, hogy megérdemli-e egyáltalán a szülő titulust.


Az ofővel beszélj, ne hallgass anyádra. Az ilyen családok, mint a tied, nagyon zárják a "szégyent" (apád alkoholizmusát, ami egyébként sokban az anyja és a neje bűne is). Ennek szinte mindig a gyerek issza meg a levét.


Ezért kell feltétlenül !!! f és őszintén beszélned az őfővel. Ne te menj rá arra, hogy anyád és apád ilyenek.

2016. febr. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es voltam. ne haragudj a sok elütésért, nagyon fáradt vagyok, most jöttem egy temetésről.
2016. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!