Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Letezhet olyan hogy utalom...

Letezhet olyan hogy utalom anyamat? Minden ossztalytarsam szentnek tekinti az anyjat en csak egy embernek. Tobbet privatba

Figyelt kérdés
2016. febr. 15. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne létezhetne. Én anyám sosem volt szülő és 4 gyereke van. Ez van... :)
2016. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak engem rettentoen idegesit hogy mindene lett mostanaban a tanulas minden tabort megvon mikor van tolem 8× riszabb tanulo is
2016. febr. 15. 17:00
 3/7 anonim válasza:
9%
anyukad csak jot akar neked azt hogy egy ferfi ember legyen beloled szoval tiszteld rs halgass ra amugy az enyem is rohadtul kiborit de azert meg szeretem
2016. febr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én is így vagyok ezzel, de ha anyámnak meg apámnak csak a tanulás csípődött volna be. Az én szüleim a cuccaimat közt turkálnak, a naplómat és az üzeneteimet olvasgatják, mindentől és mindenkitől tiltanak, a telefonomat és különböző profiljaimat. És mégis nagyon jó hírűek a városban, szóval én nem beszélhetek, nem csinálhatok semmit. És igen, gyűlölöm őket.
2016. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Minden osztálytársad szentnek tekinti az anyját? Ez vagy erős túlzás, vagy épp ez a menő az osztályban és be akarnak állni a sorba. De nehezen tudnám kamaszokról (gondolom, hogy azok vagytok) elképzelni, hogy istenítenék az anyjukat, ebben az életkorban inkább lázadni szoktak.
2016. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hozzam kepest gondoltam
2016. febr. 15. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor jobb lenne, ha egyértelműen fogalmaznál, úgy a válaszokból is jobban profitálhatsz.
2016. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!