Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most tényleg én vagyok a...

Most tényleg én vagyok a szemét, hogy ott hagytam őket?

Figyelt kérdés

Mondta anyám, hogy vigyem el őt meg a mamát a kórházba autóval, mert a mama ment valami kivizsgálásra, mondtam, hogy oké. 30 km-re van tőlünk a kórház, ez alatt a 30 km alatt végig kritizáltak(egyiknek sincs jogosítványa), hogy hogy vezetek, ezt nem jól csinálom, azt nem úgy kell stb.

A mamám végigsikongatta az utat hátul, hogy úristen, pont a kanyarban találkozok a szemből jövő autóval, gyorsan megyek, pedig nem mentem gyorsan stb stb.

Anyám szerint átmentem a piroson, holott a kiegészítő lámpa zöld volt (nyíl zöld).

Annyira mérges lettem, hogy kib****tam őkez a kórház előtt és ott is hagytam őket, hogy jöjjenek haza szépen vonattal.

Most én vagyok a pszichopata szemét szar, hogy otthagytam őket és vonattal kellett hazajönniük, meg jegyet kellett vennie anyámnak, és ők aztán soha többet be nem ülnek mellém.

A tesómmal soha nem csináltak ilyet, pedig ő vezet gyorsan, és törte is már össze más meg az ő kocsiját is. Ő fiú én meg lány.



2016. febr. 19. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
92%
Jól tetted,elvitted őket,és nem kiraktad őket az út szélén (lehet azt kellett volna). Ezek után elgondolkodnak.
2016. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

én a helyedben hazahoztam volna őket(főleg a nagyi miatt). de az biztos, hogy legközelebb akkor nem vittem volna el őket.

igazad van, idegesítő amikor beleszólnak a vezetésbe. de ha már elvitted őket, illett volna haza is hozni. szerintem. bár nem tudom hány éves a nagyid és mennyire megterhelő neki egy vonat/busz út. mert ha megterhelő, meg már nehézkesen mozog, akkor illetlenség volt ott hagynod.

2016. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
Most nyilván nem kérdezni akarsz itt, csak együttérzést, a hisztis rokonaid miatt, meg némi kamuszagot is érzek (hirtelen nagyon divatos lett a fiúgyerek-lánygyerek ellentét) de tegyük fel, hogy tényleg megtörtént ez veled: Kedves, ha mindenki kirakná a kocsiból az idegesítően viselkedő családtagjait, akkor az utak tele lennének síró kisgyerekekkel, hisztis kamaszokkal, félős idősebbekkel, beleszólós férjekkel... ez bizony nem így működik. Több önuralmat.
2016. febr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem akkor is haza kellett volna hoznod őket, aztán megmondani, hogy ennyi volt, többet nem viszed őket, keressenek más sofőrt ha csak b@/szogatni tudnak. Így azért tényleg elég gáz, hogy otthagytad őket.


Amúgy a kocsi a tiéd, és te tartod fenn?

2016. febr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem vezetek. De az ilyen kioktató idegesítőeket lehet én is kitenném!

Annál is inkább mert még a vernyogásával ijeszti meg a vezetőt és okoz balesetet!

Lehet szépen jönni tömegközlekedéssel és kommentálni azt.

2016. febr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Kíváncsi lettem volna rá,hogy ha fogod magad megállsz valahol oda adod valamelyiknek a kulcsot h ők vezessenek mit szóltak volna és akkor magyarrázzanak.elég idegesítő
2016. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 acelsziv ***** válasza:
69%
Lehet elhülyülésben szenved mindkettő és összekevertek a tesóddal
2016. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Enyém az autó. Nem mozog nehezen a mama, és nem kamu kérdés.
2016. febr. 19. 17:38
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez tipikusan az az eset, hogy anyud meg mamád még abban a korban nőtt fel, amikor még elég kevés női sofőr volt, vagy inkább úgy mondom, hogy szerintük a fiúk dolga volt a vezetés. Így gondolom ezért hiszik azt, hogy amit a tesód csinál, az rendben van, amit meg te, az meg mind rossz.

Mindenesetre baromira idegesítő, mikor állandóan kritizálnak, főleg olyanoktól, akik az adott dologhoz semmit sem értenek. Hazahozni mondjuk hazahozhattad volna őket azért, de én is megmondtam volna, hogy innentől mehetnek tömegközlekedéssel, vagy taxival. Én sem szeretem azokat, akik csak kritizálni tudnak valamit. A sikogatás, meg a pánikolás pedig tényleg megzavarhatja a vezetőt, ami azért tényleg balesethez vezethet.

2016. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
15%
Komolyan otthagytál egy ötvenes és egy hetvenes asszonyt a semmi közepén? Az szép. De ha most cserébe ők zárnának ki a lakásból, azzal a jelszóval, hogy idegesítő vagy, akkor nagyon fel lennél háborodva, ugye és ők lennének a szemetek?
2016. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!