Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit szólnátok, ha kiderülne...

Ti mit szólnátok, ha kiderülne, hogy az akit az anyádnak hittél, nem is az? Van itt valaki hasonló tapasztalattal?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a 32 éves nővérem hozott a világra, csak túl fiatal volt ( 16 éves) és nem tudott felnevelni. Én 16 éves vagyok és totál sokkolt a hír, bár fura volt, hogy nővérem sokszor úgy agódott meg babusgatott, mintha az anyám volna és mint kiderül, hogy az is. Akit anyámnak hittem az a nagyanyám, amikor megtudtam tök mérges lettem és még most is az vagyok, egyszerűen látni sem akarom egyiket se. Hazudott nekem mind a kettő, utálom őket, el is mentem otthonról nagyanyámékhoz, hívoganak de nem érdekel. Nem hiszem,hogy valaha is szóba szertnék állni velük, undorító amit csináltak. Két jellemtelen féreg.... ha nem buknak le, még most is hazudoznának tovább.
2016. febr. 19. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

"Hurrrá! Nekem két Anyum is van, nektek meg csak egy"-ezt.

Elég fura egy történet..már ha igaz...

2016. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
31%
Figyelj, megvan az ok amiért hazudtak, nem tehetsz róla, és ezért nemkell haragudnod! Felneveltek, és bár jó gyermekkorod volt nem kelett emiatt aggódnod, azért nem szóltak akkor,hanem most.
2016. febr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
igen, valóban jellemtelenek. a cédák szép életet akartak neked adni az abortusz helyett, azt hogy normális, boldog családban nőj fel. pfujj de undorítóak.. igazad van, ne is állj velük szóba többet.
2016. febr. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
akár igaz akár nem - én elhiszem hogy létezik ilyen, örökbe fogadottak előtt is sokszor eltitkolják az örökbe fogadás tényét - biztos hogy először sokként érne, de majd ha te is megnyugszol rájössz, hogy nem téged akartak bántani ezzel hanem a nővéredet (anyukádat) védeni és azt akarták, hogy teljes élete legyen, mert 16 évesen egy gyerekkel akit neki kellett volna felnevelnie, nem biztos hogy könnyű élet várt volna rá... - tehát semmiképp sem ellened tették ezt! Tudod abortuszra is elküldhették volna, de úgy döntöttek, hogy felnevelnek téged... elhiszem, hogy ost haragszol rájuk, de ha kicsit megnyugszol ülj le velük és beszéljétek át az egészet...
2016. febr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Ez hogy nem derült ki számodra? Ott van MINDEN iratodon, hogy anyja leánykori neve. Bocsi, de kamu kérdést sejtek és nem csak emiatt. Kb 25 éves kortól fölfelé az egész családod tudott róla + szomszédok és a szüleid minden ismerőse és még sorolhatnám (kezdve a nagyszüleiddel, akikhez menekültél).


Ha eddig szeretetben neveltek, akkor menj szépen haza holnap és beszéld meg velük. Ha eddig jó gyerekkorod volt, akkor biztos nem akartak rosszat, csak rosszul, oké, borzalmasan bénán, kezelték a szitut.

2016. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem értem. Belehalt volna a nővérem, hogy úgy növök fel, hogy tudom? Nem értem miért kellett bonyolítani ezzel a hazudozással. Ezt nem tudom megbocsátani. Lehet hogy még taknyos kis gyerek vagyok, de azért akkor se nézzenek már hülyének
2016. febr. 19. 21:44
 7/15 anonim ***** válasza:
71%

1-es vagyok. Lírom, hogy miért kamu gyanús:

"el is mentem otthonról nagyanyámékhoz"- pontosan melyik mamádhoz? Ők nem hazudtak neked???Rájuk nem vagy kiakadva? Ki az apád? Ugye elvileg akkor a nagypapádat hitted egészen eddig az Apádnak, és az ő Anyukájánál vagy te jelenleg...aki mit sem tudott az egészről..Na ne már...

2016. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
igen, nekem is kamusnak tűnik. ha meg nem: miért nem mondták el? Mert a gyerekek gonoszak, a kamaszok még inkább. szerinted milyen életed lett volna, mennyit csúfoltak volna oviban iskolában, az idősebb szomszédok, utcabeliek, mennyre néztek volna lesajnálóan rátok?
2016. febr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Ez Niki és Kamilla sztorija a Barátok Köztből :D
2016. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Kamuu
2016. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!