Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha apámnak amikor józan...

Ha apámnak amikor józan megmondanám, hogy elegem van belőle baj lenne belőle? 13L

Figyelt kérdés
Azt mondta,hogy leszarja ha tönkreteszi az életem.Nem haragszom,de ha megmondánám neki amikor normális,hogy ne jópofizzon baj lenne?13L
2016. febr. 20. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
63%

Te ismered apukádat és te tudod,hogy hogy viselkedne,ha elmondanád neki! Ha józanúl teljesen normális,akkor mondd el neki!

( Azt nem tudom,hogy részegen is emlékezni fog -e rá) De ha kell emlékeztesd akkor is,arra amit közölni fogsz vele,ha nem érdekli akkor meg kerűld el amikor részeg és kész..

Nyugi az életedet nem teszi tönkre csak a gyerekkorod :(

( Bár,láttam már olyat,hogy valakinek tönkre ment az élete a piás szűlei miatt,de az azért mert ott maradt velük)

2016. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
Ne szólj szám, nem fáj a fejem.Inkább ne mondd meg.Alkoholista reakciója kiszámíthatatlan.
2016. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha tönkreteszi a gyerekkorod akkor azt felnőttként is érezni fogod, még ha majd el is szakadsz tőle idővel.

Semmikép ne hagyd magad, mond el neki amikor józan, feltételezem ha jópofizik vannak normálisabb pillanatai, talán ilyenkor tudsz hatni rá.

Édesanyáddal beszéltél már erről ?

2016. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!