Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kezdjek neki egy olyan...

Hogyan kezdjek neki egy olyan levélnek, ami a rég nem látott apámnak szól?

Figyelt kérdés

Segítségeteket szeretném kérni, hogy hogyan fogjak neki! 21 éves vagyok, az apám az első szülinapom előtt nem sokkal lelépett, az anyukám nevelt. Apámtól ezután egy fillért nem kapott gyerektartásra, engem sem keresett fel sosem. Most viszont fel szeretném őt keresni, beszélni szeretnék vele!

Egy baj van! Nem tudom hogy fogjak neki a dolognak... Már megtaláltam őt, inkább a kapcsolatfelvétellel van baj, ugyanis nem tudom hogyan kezdjem a mondandóm!

Kérlek segítsetek ebben!


2015. okt. 9. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy mit akarsz tőle. Elküldeni a pitsába vagy sörözni vele.
2015. okt. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

"Te fszfej!


X vagyok, a fiad, ha még emlékszel rá, hogy van olyanod is. Teljesen megőrültem attól, hogy nélküled nőttem fel, ezért képes vagyok még arra is, hogy írjak egy iolyen rohadt görénynek, mint te."


Aztán írj arról, hogy mi van anyukáddal, mivel foglalkozol/mit tanulsz, hobbijaid, terveid, stb.

2015. okt. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miert akarod megkeresni?.. csak azert hogy lasd es valaszokat kapj?.

Amugy meg:

Szia kovacs pista vagyok. ( nevedbol gondolom rajon higy ki vagy)


Kerdezd meg hogy tudja e kivagy?

Ha nem akkor irj annyit hogy: 21 éve tortent es anyukad neve. ... ha akar beszel veled ha nem... :(

Sok sikert! :)

2015. okt. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egész úton hazafelé

Azon gondolkodám:

Miként fogom szólítani

Rég nem látott "apám"?


Viccet félretéve, én a helyedben személyesen mennék el és beszélnék vele. Nekem az a tiszta, gyors és akkor tudom a legtöbb következtetést levonni vele kapcsolatban. Addig úgysem fogsz nyugodni míg meg nem keresed.

2015. okt. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!