Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kérjem meg, hogy segitsen...

Kérjem meg, hogy segitsen vagy szakitsak vele?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok és van egy kapcsolatom ami eddig 8 fél éve) remekül müködött. Gondoltam lassan összeköltözhetnénk, bár már így sokat van itt...

Édesanyám, akivel amúgy nemtúl jó a kapcsolatom, mert a nagymamám nevelt, (aki sajnos már halott) szóval édesanyám agyvérzést kapott és a fél oldalára lebénult. Hamarosan kiengedik a kórházból és más hozzátartozó nem lévén, nálam lenne és nekem kellene ápolni.

A lakás nem túl nagy amerikai konyhás nappali és egy kis hálószoba.

Nem tudom mit tegyek, nem szeretném elvesziteni a lányt, rendes és nagyon megszerettem. Viszont az anyámnak nincs senkije.

Sokat gondolkoztam mi lenne a helyes, ha megkérdezném tőle biztos azt mondaná az édesnyámat ápoljam, de nem tudja senki hogy ha nincs a mamám én valószínűleg államigondozásba kerültem volna.


2016. febr. 23. 19:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Mennyire nem nevelt az anyád,szerintem annak függvénye,mert engem az anyám egyáltalán nem,viszont nagyon kapaszkodik öregkorára,hogy én gondoskodjam róla,amire nem vagyok hajlandó.Ráadásul úgy,hogy nagyon gazdag volt,csak nem bírta a gyerekeket,úgyhogy én úgy gondolom amit adunk azt kapjuk....
2016. febr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan intézmény, ahol ápolnák?

Nem csak a lány meg a kis lakás miatt. De hogyan dolgoznál, ha őt ápolod?

2016. febr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

hát ne haragudj, de ha 34 éves pasim lenne és 8,5 év után még most gondolkozna összeköltözésen.. már rég nem lennénk együtt..

a barátnődnek nyílván ok így is.

vagy kérd meg,hogy költözzön be hozzátok és ápoljátok közösen édesanyádat, vagy fogadsz egy ápolót anyukád mellé, ti ketten meg élitek a saját ki életeket (végre!!)

2016. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel! Plusz ugye ehhez még hozzájön az is,hogy nagyon nehéz lesz fondoskodni róla munka és család mellett.
2016. febr. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már új kapcsolata volt mikor kiderült, hogy velem várandós. Mikor megszülettem a korházba akart hagyni, mamám hozott ki és nevelt fel. Édesanyám néha-néha fel bukkant, és akkor napokig-hetekig jó anya próbált lenni. Vitánk soha sem, mert éves korom után nemigazán jött mert Németországba költözött és férjhezment. Pár éve jött haza mert meghalt a férje.
2016. febr. 23. 19:54
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez kb. olyan, mintha egy idegent ápolnál. Kb. annyi közötök van egymáshoz.

Én nem vállalnám be. Ha jó a kapcsolat, akkor is nagyon megterhelő lehet.

Azt én sem értem, hogy 8,5 év alatt, hogy hogy nem költöztetek még össze :)

2016. febr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

6 hónapja tart a kapcsolatom

a 8 csak a zárojel akart lenni (

2016. febr. 23. 20:01
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7: Jaaaa :DD

Így már érthető :)

2016. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
gondozót kell mellé fogadni - és hát nagyobb lakás is kellene - talán neki is van erre valamennyi kerete? nyugdíj?
2016. febr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván van édesanyádnak lakása, nyugdíja. Keresni kellene valakit, aki hozzáköltözve gondozná. (mi anyukám mellé egy munkanélküli, egyedülálló nővért találtunk, jól kijöttek)
2016. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!