Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

Tesómmal három éve van köztünk tudom,hogy ő már fiatal felnőttnek számít én pedig kiskorúnak még de ez nekem nagyon rosszul esik.

Őt mindig mindenhova elvisz apukám bármit kitalált.Ha én találok ki valamit akkor nem visznek vagy megígérik de amire oda kerül a sor még se visznek. A tesómat bezzeg mindenhova,anyukám megengedte hogy elmenjek a kedvenc együttesem rajongói találkájára bele két hónappal a találka előtt esküdött,hogy mehetek csak apummal beszéljem meg azt mondta apum,hogy majd meglátjuk reménykedtem és tesóm a tali előtt két héttel benyögte,hogy ő menne fürdőbe hát persze,hogy a találkozó napján helyettem őt vitt el apum. Mindenféle hülye indokkal ráztak le. Nem tartom fernek nem is egyedül mennék hanem apum vinne de így is minden félét kitalálnak miért ne menjek pedig tudják milyen fontos lenne nekem.Nem egyszer nem vittek el a találkozóra a tesómat meg meg minden hova hurcolják oké,hogy nagyobb de akkor is.


2016. febr. 24. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Látom, a nyelvtan nem az erősséged. Matek megy?

szövegtagolás + némi hajlandóság az írásjelek használatára = olvashatóság

2016. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

De hisztis itt valaki...

De egyébként igazad van, jogosan vagy kiakadva. Nem kellene különbséget tenniük közted és a testvéred között. Mivel indokolják ezt?

Bér erre nincs sok mentség.

Ha van két gyerekem, min a kettőt ugyanúgy szeretem, és nem teszek különbséget.

2016. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan vagy kiakadva. Az hogy nagyobb az nem jelenti azt hogy ő mindenhova, te sehova. Pusztán három év van köztetek. Azt még értem hogy ő már több mindenhova, vagy gyakrabban, de ha egyszer régen lebeszéltétek hogy elvisznek erre a találkára, akkor ha a tesód benyögi hogy akar valamit, oldja már meg maga vagy maradjon otthon. Ne ugyanarra a napra tegye már. A testvéred is láthatná a helyzetet, de a szüleid csinálják rosszul.
2016. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem jogosan akadsz ki, de elég gyakori hogy kivételeznek valamelyik gyerekkel. Nem is csak azért mert a testvéred idősebb, például nekem a hugommal kivételeznek (őneki mindent megtesznek, mindent megkap amit kér, mindig jó amit csinál, engem meg mindenért szidnak, szíjjal vernek meg pálcával).

16 F

2016. febr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Busszal vagy vonattal, barátnőkkel nem tudtál volna elmenni? Vagy anyukád elvinni?
2016. febr. 25. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hallod én elég messze szeretnék menni és nem szeretnék,hogy ha egyedül mennék mivel féltenek de én nagyon szívesen mennék egyedül nem apumra vagyok rászorulva. De ha már megígérték,hogy elvisz akkor vigyen el.

És a 16 éves fiú csak válaszolt kedvesen a kérdésemre inkább te menjél el mert én meg rád nem vagyok kíváncsi.!

2016. febr. 25. 11:20
 7/8 kovpet ***** válasza:
59%
Az rendben, hogy nem akarják, hogy egyedül menj. De egy felnőttet minek "vinni" valahova? A tesód miért nem ment egyedül?
2016. febr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is egyedül ment volna hanem ott volt vele a pasija.
2016. febr. 25. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!