Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A saját anyám meglopott. Mi...

A saját anyám meglopott. Mi tévő legyek szerintetek?

Figyelt kérdés
A nagyszüleim küldtek anyámmal 100.000 ft-ot esküvőre segítségül Én így tudtam, aztán voltunk nagyszülőknél és kérdezte, hogy a 200.000 ft-ból mire kellett eddig költeni... Visszakérdeztem: Mennyi? Ide csak 100 ért. Hihetetlen és nem bírom ép ésszel felfogni.

2016. febr. 25. 07:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszinteség. Papa Mama Anyu nekem csak százat adott.
2016. febr. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Trafó1 ***** válasza:
100%
Az én apám is pont ezt csinálta, köptem egyet a háta mögött elmondtam a nagyanyámnak és továbbiakban vigyáztam, hogy emilyen pénzügyem ne kerüljön a keze közé.
2016. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg szarka-anyut, hogyhogy csak 100-at kaptál, mikor a nagyi azt mondta, 200 volt.
2016. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 acelsziv ***** válasza:
100%
3 -nál a pont. Kérdezz rá.
2016. febr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel? Családban marad.
2016. febr. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszuloknek mondtad, ezt jol tetted, majd ok lerendezik.

En megnyuznam a gyerekem meg felnotten is ha ilyet tenne az unokammal.

2016. febr. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értem a mamádék már tudnak róla.

én is szemtől szemben megkérdezném anyukámat, hogy miért tette ezt? nyilván azt hitte nem fog kiderülni.. de ez azért elég durva..a nagyszüleid neked szánták azt a pénzt, nem arra,hogy ő zsebre vágja szó nélkül a felét.. szóval állítsd elő rendesen.

ha nem ad értelmes magyarázatot, én az esküvőmre sem hívnám meg ezek után. ez nem szülőhöz méltó viselkedés.

ha gondja van anyagilag akkor mondja el, ha kell adok kölcsön. de ne lopjon meg, főleg nem abból a pénzből amit a nagyszülők gyűjtögettek nekem. undorító viselkedés.

2016. febr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Trafó1 ***** válasza:
100%
Lehet szegény nagyanyád is sejtett valamit azért kérdezett rá.
2016. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem mondtad el a nagymamád/papádnak, mondd el, hogy hozzád csak 100ezer ért el. Aztán kérdés, hogy ő akar-e tenni vmit. Utána lehet anyáddal beszélni, és szembesíteni a tényekkel. Bár az ilyen úgyis azt fogja mondani, hogy jaj, hát a nagyi/papi szenilis, biztos többet akart küldeni, csak nem számolta meg elég jól...
2016. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
fogod magad bemész anyádhoz és jól képen vágod mondván tudod, hogy eltüntetett egy százast és innentől kezdve semmilyen anyagi segítséget nem kap ha majd szükség lesz rá a jövőben költse majd rá azt a 100 ezret. Vagy ha van közös számla vagy ilyesmi simán leszeded a pénzt, amúgy ezt a vitát közönség(család) előtt csinálnám, had derüljön ki micsoda szarka az anyád.
2016. febr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!