Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám meglopott (többször...

Anyám meglopott (többször is). Idegességemben azt mondtam, hogy tolvaj, meg hogy mer ilyet tenni a saját gyerekével. Erre meg akart verni. Normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Cigije is a kezében volt, azt hittem rajtam nyomja el. Hajamat tépte majdnem (de belekapott és húzta), és a szemüvegemet is majdnem lekapta a fejemről.

Mindezt úgy akadályoztam meg, hogy próbáltak kibújni a kezei közül. De bele sem merek gondolni mi lett volna ha nem sikerül. :(

Szerintetek ez normális dolog? Én voltam bunkó? Ez már nem túlzás tőle?

23L


2013. jan. 10. 23:50
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ja! És az kiabálta, hogy: megöllek!

Teljesen magam alatt vagyok :(

2013. jan. 10. 23:52
 2/15 anonim válasza:
60%
Sajnálom,hogy ilyen máshol is előfordul.Nekem iszákos anyám van,volt,hogy kisebb nagyobb okokkal nekem is nekem jött,de nagyon nem vettem a szivemre,mert a pia beszélt belőle.Ha nálatok is ilyesmi van,ne vedd magadra,sajnos ezzel a helyzettel nem tudsz sokat tenni. Ha viszont nem iszik és jozanul lopott meg és ment neked,ott nagy a baj anyagilag,és szerintem nem gondolta hogy rájössz és tehetetlenségében ment neked.Szerintem legyél megértő és tudd meg milyen adósság van a háttérben,mert az is könnyen lehet. Hidd el,sokszor az a célravezetőbb,ha engedsz,holott tudod,hogy neked van igazad...
2013. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 QueenRavenna ***** válasza:
97%
Tudom, hogy idegesítő sablonduma, de erre nem lehet más mondani, csak azt tényleg, hogy költözz el! :S
2013. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
23 évesen már elég idős vagy ahhoz, hogy el tudj költözni ha nem tetszik valami.
2013. jan. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Nehogymár erre azt mondjátok, hogy költözzön el, ha nem tetszik.


Gyönyörű, hogy egy anya lop a gyerekétől és utána veri.

Aki ezt képes elnézni az nem normális, erre nem tudok mást mondani. Kezeltesse magát.

2013. jan. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A történetből nem úgy tűnik, hogy kezeltetni akarná, vagy fogja magát. Ha itt valóban konkrét és szándékos lopásról volt szó,( tehát nem olyanról például, hogy nincs egy falat kaja otthon, és anyád kénytelen volt a te pénzedből elvenni kérdezés nélkül, ami szintén nem szép, de még megmagyarázható, és megbocsájtható )akkor tényleg az a legokosabb, ha minél előbb elköltözöl otthonról. Tudom, könnyű javasolni, de nehéz megvalósítani. Pedig kénytelen leszel.
2013. jan. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%

Én a "túl rövid a kérdés, túl hosszú a magyarázat" mellé bevezetnék egy "túl hiányos/sánta a történet" mellékzöngét is a rendszerbe.

Tudom, iszonyat furcsa vagyok, teljesen érthetetlen, de engem érdekelne mit, mikor, milyen körülmények között, s elmondása szerint miért lopott el az anyuka..

2013. jan. 11. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem az ilyen embereket, akik a saját gyereküktől lopnak. Ebben a sztoriból nem az jön ki, hogy a kérdező szépen megbeszélve próbálta volna megoldani a problémát, hanem egyből letolvajozta. Igaz az anya hevessége is hagy maga után kívánnivalót.

Mégis midet vitte el? Ha pénzed, akkor ne tartsd otthon, ékszereket is el tudod zárni, meg eleve zárd a szobádat, ha nem vagy otthon.

Ha attól megbékél, akkor cdsinálj úgy, mintha megbocsátanál neki, de az óvintézkedéseket vezesd be, esetleg ha sikerül bizonyítékot találnod rá, akkor nem bújhat ki a felelőssége alól.

Apudat, más családtagodat nem lopja meg?

2013. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Pénzemet és az ékszereimet, amit zálogfiókba adott be. :S

Már nem érdekel, megbékéltem mára már, az ékszert már nem tudom visszaszerezni sehogy. Aztán bocsánatot kért, mondtam hogy akkor fátylat rá. De sosem tudom majd ezt elfelejteni, és ezentúl a pénzemet és más dolgomat is félteni fogom. Sajnálom.

2013. jan. 11. 17:40
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Szenvedélybeteg? Miért fosztasz meg minket a teljes sztoritól? Úgy lenne értelme.

Ajtót lehet zárni, de arra általában allergiásak; csak plusz konfliktusforrás.

2013. jan. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!