Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Depreszió utáni tüneteket...

Depreszió utáni tüneteket mutat a lányom?

Figyelt kérdés
Tavaly év elején kezdődött amikor bántalmazták az iskolában.Kórházba is került miattuk kerek két hétre. Ez előtt az esett előtt is és utána is történtek a családunkban tragédiák amik szintén megviselték a lányt.Sokszor lehangolt levert szomorú hangulat ingadózásai vannak.Vissza esett a depreszióba? Ezek mellet az sem segít,hogy a fiúk folyamatosan kihasználják átverik,fájdalmat okoznak neki. Szakembernél már jártunk de nem nagyon mutatkozott javulás.
2016. febr. 28. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keressetek másik szakembert azonnal.
2016. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem utáni. Milyen szakembernél jártatok már és mennyi ideig?
2016. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a napi sport nagyon fontos lenne boldogság hormont termel fejleszti a szociális kapcsolatokat minden nap cipleljétek el valamijen társas sportra ha tetszik ha nem

citromfű tea, magnézium, halolaj sokat segithet

a doki is ezt javasolná mert magában pár beszélgetés nem segit csak ha megtanul közöségben müködni

2016. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 HaEv ***** válasza:

Szerintem nem esett vissza a depresszióba, hanem nem múlt el. Az nem nátha, nincs egykönnyen vége.

Remélem, iskolát váltottatok!

Nagyon fontos lenne, hogy beszélgessetek - a depresszió egy gondolkodásmód. Valamilyen gondolkodási folyamata rossz alapokon áll - ez lehet a veszteségek és a bántalmazás miatt külön és együtt is, bár inkább az utóbbira tippelnék.

Természetesen orvos nem vagyok és ide ne is írj részleteket.

A fiúzást ilyen állapotban nem javasolnám - itt érheti továbbra is sok "bántalmazás". Tudnia kell, hogy nagyon értékes ember - ezt pedig úgy fogja megtudni, hogy szeretik a szülei, és ezt ki is mutatják, törődtök vele és nem a problémájával. Az önbizalmának kell helyre állnia. Segíthet önvédelmi sport tanulása is, de ne "erőszak" sport legyen.

Csinálj úgy, mintha nem is lenne depis. Sok nevetős programot csináljatok, ami elérhető számotokra...

Ha bizalmat szavazol, úgy gondolod, írhatsz privátban. Ha tudok, segítek.

2016. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szegény lány. Valószínű depressziós igen és jó okai is vannak rá. Nahát a pasik ezen nem fognak segíteni az biztos gondolom középiskolás szerintem hanyagolja a fiúkat egy időre amíg nem jön rendbe. A többit meg felettem már leírták.
2016. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!