Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szétszednek az összejövetelen....

Szétszednek az összejövetelen. Hogy viselkedjek, amikor bemutat a családjának?

Figyelt kérdés

A barátommal 12 évig osztálytársak voltunk, szóval a szülei már ismernek, de nem úgy, mint barátnőt.

Szinte mindenben az ellentétei vagyunk egymásnak. Tényleg, az egyetlen közös pontunk, hogy imádunk vásárolni és mindketten egyetemisták vagyunk.

Amúgy szerintem senki nem gondolná, hogy mi együtt vagyunk, vagyis a bátyám könnyesre nevette magát, mikor megtudta... Viszont a barátom jövő héten szeretne bemutatni a családjának, amitől én tartok.

A szülei hasonlóak, mint ő (ambiciózusok, komolyak, kiskoromban szó szerint féltem tőlük, annyira csúnyán néztek pár emberre, szóval elég kimértek) és tudom, hogy nagyon szerették a barátom volt barátnőjét, akivel sokáig együtt is volt. Én a lánynak is az ellentéte vagyok, nem úgy öltözködök, ahogy a stepfordi feleségek, hanem simán felveszek egy férfi pólót is a suliba, ha ahhoz van kedvem és magassarkúban sem bírom 2 óránál tovább, hiába vagyok alacsony és tudom, hogy jól áll. A nyaraimat is fesztiválokon töltöttem az utóbbi években és nem a könyvek felett, valamint nem vagyok sport fanatikus, ahogyan ők, hanem még akkor is nehezen veszem a levegőt, ha gyorsan kell feljussak a 3.-ra gyalog.


Szóval ők tényleg olyanok, mint a tökéletes emberek és félek azért ettől az egésztől, hiszen még a mai napig próbálják újra összeboronálni a barátomat az exével és nem akarom, hogy én legyek ott a nemkívánatos személy.


2016. febr. 28. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a mai napig a volt barátnőjével akarják összeboronálni a szülők a barátodat, akkor szerintem várni kéne még a bemutatásoddal. Legalább addig, amíg elfogadják, hogy a fiúk azt a kapcsolatot végleg lezárta, másikat kezdett és a szülei kíváncsiak lesznek, milyen az új lány.
2016. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Mióta vagytok együtt?


Hogy tervezitek a jövőt a közös vásárolgatást leszámítva? :)

2016. febr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne játszd le előre a dolgot a fejedben.
2016. febr. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
A te helyzetedben fontos kérdés, tudják-e a szülei, hogy van már új barátnője. Gondolom azt még nem mondta nekik, hogy te vagy az új párja, viszont szerintem ennek a bejelentésnek mindenképpen meg kell előznie a bemutatást. Rosszul jön ki, ha esetlegesen a meglepett őszinte reakciójuk rád valami negatív, miközben te is ott vagy. Szóval a barátod mindenképp készítse fel a szüleidet, vagyis mondja el nekik, hogy együtt vagytok, és téged visz majd haza bemutatni.
2016. febr. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ha az exel akarják össze boronálni a párod,akkor te fejen állhatsz akkor sem leszel jó nekik.
2016. febr. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%

a barátodnak kéne megbeszélni a szüleivel, hogy már nincs együtt az exével és legyenek olyan kedvesek fogadják ezt el.

mert amíg ők ezen lovagolnak és az ex barátnőt akarják képbe hozni, addig szerintem ne mutasson be. először az előző kapcsolatot kéne lezárni a szülőknek is..


ja és ne hasonlítgasd magad az exéhez.. nyilván okkal nincsenek már együtt, valamint okkal van veled.


+ha a szülei tényleg olyan tökéletesek lennének, akkor elfogadták volna a felnőtt fiúk döntését,hogy már nincs együtt az exszel.

2016. febr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!