Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Összeszerelhető hálószobabútor...

Hgao kérdése:

Összeszerelhető hálószobabútort ha egyszer szétszednek, össze fogják tudni ugyanúgy rakni?

Figyelt kérdés

Költözni készülünk. Ilyen típusú hálószobabutorunk van: [link]


Ha szét lesz szedve költözéskor, újból össze lehet majd rakni károsodás nélkül?


2015. dec. 15. 19:15
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] ilyesfajta gardrobszekrényről van szó, előbb nem tudom jót linkeltem-e
2015. dec. 15. 19:17
 2/5 anonim válasza:
Ha szerencsétek lesz, össze tudjátok újból rakni, bár ez függ attól is, hogy először hogyan lett összerakva, volt-e a bútorra vigyázva, és hogy óvatosan szedjétek szét.
2015. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült ugyanazokat az asztalosmestereket elérni, akik eredetileg összerakták. A költözés mapján, míg az első szállítmány elment, szétszedték, és a másodki fuvarral ezeket a bútorokat is átvittük. Az új helyen meg összerakták. Nem mondom, hogy nem volt probléma, de minden felmerülő problémát sikerrel megoldottak.
2015. dec. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akinek van hozzá egy kis érzéke az simán összerakja
2015. dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem is az összerakástól féltem, hanem a szétszedéstől, hiszen emlékeztem rá, hogy néhány tipli faipari ragasztóval be lett ragasztva.

De az asztalosok a gumikalapácsukkal nekiálltak, és megdöngették, olyan hangja volt, hogy azt hittem sosem lesz ép bútor belőle. De ahogy az újonnan összerakottat nézem, nyoma sincs az erőszaknak, legalábbis látható nyoma.

2015. dec. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!