Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem a szüleimmel...

Összevesztem a szüleimmel mert el kellett volna mennem delutan külön angolra de en inkabb a barátnőimmel voltam es azt hazudtam nekik h angolom vagyok. Hogyan engesztelő em ki őket? Hogyan kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

2016. márc. 2. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

többet ne csinálj ilyet.

mert képzeld magad az ő helyükbe. mindent megtesznek,hogy jól menjen a nyelv, még külön tanárhoz is járhatsz. de te helyette inkább ellógsz és nem is vagy őszinte.. nem volt szép dolog. de ahogy látom már rájöttél. kérj bocsánatot és idővel majd megenyhülnek. úgyis látják,hogy tényleg sajnálod -e.

2016. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Ezt mindig attol kell megkerdezni akit megbantasz
2016. márc. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Ezt már sehogy. A jövöben teheted jóvá,mondjuk egy angol 5össel.
2016. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem kaptál büntetést?
2016. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
A bizalmat elég egyszer elveszíteni, utána már nehéz visszaszerezni. Ezért sem szabad hazudni a szülőknek (sem).
2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

És mit csináltál a pénzzel? Az sem mindegy! Szóltál legalább a külön tanárnak, hogy nem mész, vagy ő meg várt téged?


Kérj bocsánatot (a tanártól is), ígérd meg ÉS TARTSD IS BE, hogy több ilyen nem lesz! Mindenesetre időbe fog telni, míg újra bízni fognak benned!

2016. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Te nem őszevesztél csak leszidtak mert megtudták hogy elkőltöted az angolra kapott pénzt szerintem ,én ezek után inkább elkisérnélek az angol tanárhoz hogy te is oda érj meg pénz is .
2016. márc. 3. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
14%
ezek után készülhetnél fel egyedül angolból. Nem kellett a drága magántanár, úgyhogy gondolom olyan jól állsz belőle, hogy egyedül is fel tudsz készülni. De ha ezek után 4esnél rosszabb jegyet hoznál angolból, kiverném a balhét.
2016. márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!