Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztem a legjobb barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem a legjobb barátnőimmel! Mit csináljak? Ténleg én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Van 2 legjobb barátnőm meg még 2 akik nagyon közelállnak hozzám.....a 3bnőm nem bírja felfogni,h ők nekem mindennél fontosabbak!A múltkor sátor-party volt 2legjobb bnőmmel...másnap a másik 2 bniőm eljöttek nálunk és mondták,hogy menjek velük fagyizni meg beszélgetni akartak...erre az egyik legjobb barátnőm rá vette a másikat,hogy haragudjon meg rám mert h hogy lehetek ilyen hogy nekik nem is szólok,meg minden..ezért a 2 legjobb barátnőm haragszik én lassan megbolondulok...Nem mehetek el mással úgy sehová h utána ne legyen harag...Bezzeg ha ők mentek mással valahová én tudomásul vettem h vannak rajtam kívül más bnőik is így nem is haragudtam,de ők....

Ja és nagyon megharagudtak ezért rám! Nekem valóba ők voltak a legfontosabbak,de úgy érzem egyre jobban kezdem elveszíteni őket! Mit csináljak??? Bocsy h ennyire hosszúlett s bocsy a hibákért!!!


2009. aug. 3. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát...ha ők ezért megharagudtak rád, akkor nekik valószínű hogy nem vagy annyira nagyon barátnő. Próbáld megbeszélni velük a dolgot őszintén, mondd hogy ettől még ők maradnak számodra az igazi barátnők, és ha ezt nem fogadják el, akkor már tudod hányadán álltok.
2009. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerint ezek a 3mas barátságok sosem jók...:S nekem is volt 2legjobb de álladnóan veszekedtünka ztán mikor mássuliba mentem találtam 1 et akit nagyon szeretek és nincs sok vita köztünk:)
2009. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az előtt nap az egyik legjobb bnőméknél sátoroztunk,és másnap a csajok elhívtak sétálni!Most h mondjam azt h hívjuk már őket is ha éngem hívtak?! Ezért megharagudott a két legjobb barátnőm,és azóta harag van,és a tesómnak azt mondták,hogy míg én nem írok v nem kérek bocsánatot addig ők se! Na most mit csináljak???
2009. aug. 4. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
az ilyenek nem igazi barátok, higyj nekem, velem is történt hasonló...szerintem beszéld meg velük, hogy hogyan tovább, akarnak e még a barátaid lenni
2010. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!