Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőimmel. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt összevesztem a 2 legjobb barátnőmmel. Mostanában elléggé hanyagolnak, van mikor egy nap hozzás se szólnap a suliban, egymással meg ugyanúgy foglalkoznak...ráadásul az egyikőjüknek van barátja, aki nagyon nyomulós, le se száll róla. Már máskor is voltak emiatt veszekedéseink, de egy boccsal ős megoldották az ügyet, de másnap ugyananúgy nem foglalkoztak velem... És amióta ez a veszekedés volt, nem is beszéltünk, és úgy láttam jól megvannak együtt. Én szeretnék békülni, de nem akarok kezdeményezni, mert akkor megint csak ugyazaz lesz. Mit tegyek?

13/L


2010. máj. 13. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát nagyon úgy tűnik ők már kiközösítettek téged. Tudom, nagyon sz@r érzés .

Tuti már pletykálnak is rólad....

Pedig csak azzal segítesz magadon ha kezdeményezel! Más esélyed nincs!

Sajnállak! :(

2010. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Megértelek ,hiszen én is úgyanilyen helyzetben vagyok.Szerintem próbáld elfelejteni őket, próbálj új barátokat szerezni és ne törődj velük, és ha látják hogy nélkülük is megvagy akkor majd ők kezdeményeznek.
2010. máj. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szia:)

hát nem egyszerű...de tényleg lehet jobb lenne másokkal barátkoznod, ha van rá lehetőséged:)

próbálj olyanokkal beszélgetni, akiknek nincs túl sok barátjuk, visszahúzódóbbak...hátha megkedvelitek egymást:)

vagy egyszerűen akivel lehet beszélgetni...:)

ha ez mégsem jönne be, akkor marad a kezdeményezés...néha kezdeményeznünk kell, h elérjük a céljainkat:)

sok sikert:)

2010. máj. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az egyik barátnőm "beszélni akart" velem ma, de úgy látszik nem érek neki annyit, hogy vegye a fáradtságot, hogy odajöjjön hozzám.

nem lett belőle semmi

2010. máj. 14. 13:37
 5/9 A kérdező kommentje:
am köszi a bíztatást:)
2010. máj. 14. 13:38
 6/9 anonim válasza:

Sziaa

(akikkel összevesztél) biztos ki fogsz békülni, de lehet, hogy egyszer újra előjön ez a probléma.

Te tudod, hogy szereted-e őket annyira (bár gondolom, hogy igen), hogy te beszélj velük és próbálj meg velük kibékülni. Szerintem sikerülni fog. Az lehet, h nem lesz olyan, mint régen, de meg lehet próbálni...

Ha pedig végképp nem sikerül akk kénytelen vagy velük nem is törődni és másokkal lenni...

Feltételezem van még rajtuk kívül is 2 barátnőd...

...akik nagyon szeretnek téged és szeretnek veled lenni és egyszerűen örülnek, hogy barátnők lehettek.

Ők azok, akikre mindig számíthatsz!

Szerintem neked az lenne a legjobb, ha mind a négy lánnyal nagyon jóba lennél...

...de 1 dologban biztos vagyok: az a másik kettő mindig melletted van

Sok sikert!

2010. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tényleg van 2 másik lányXD Köszi a választ:D
2010. jún. 2. 19:14
 8/9 anonim válasza:

Aha..gondoltam...,mert van egy barátnőm, aki hasonló cipőben jár, mint te..

nem osztálytársam, de mindent elmond...innen tudom


és amúgy már békülgettek?

2010. jún. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, már jó úton haladunk, de nem ugyanolyan mint régen.:(
2010. jún. 5. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!