Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van értelme gyerek elhelyezési...

Van értelme gyerek elhelyezési pert inditanom exem ellen amennyiben a gyámügy úgy itéli majd meg hogy súlyosan veszélyeztetve van nála a gyermek?

Figyelt kérdés
A kislányom 8 éves, és 8 éve elvaltunk és külön élünk. Az exem nem tartja be a gyámügyi végzesben leirtakat, és folyamatosan kifogásokat gyárt hogy miért nem vihetem el a kislány és miért nem aludhat nálam :-(
2016. márc. 3. 09:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szerintem fordulj ügyvédhez, minél előbb. A láthatás korlátozását bizonyítanod kell. Azt is, hogy a gyerek nem kapja meg az egészséges szellemi fejlődést. Azért a cumisüveg és a bili 8 évesen elég gáz, kivéve, ha beteg a kislány. Iskolába hogy jár? Mert ott se bili, se cumi.


A kéthetenkénti láthatásra jogod van, abban nem korlátozhatnak, különben be kéne vonnod a gyámügyet. Egy ügyvéd tud segíteni.

2016. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az előbb.felhivtam egy szakembert. Azt mondta hogy ha az orvosszakertő majd úgy itéli meg hogy megalapozottak ezek a dolgok, akár el is vehetik az.anyátol a gyereket, mert az.anya káros hatassal van gyerek lelki fejlődésére
2016. márc. 3. 13:49
 13/15 anonim ***** válasza:

a nagyszülök lehet hogy biztosabb pont mint az apuka aki 8 éve egy altatást nem élt meg

ne haragudj de ha 8 év alatt ezt nem érted el anyira nem törted magad

2016. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as. Már miért lenne a nagyszülőknél jobb helyen, mint az apánál? Főleg, ha tényleg igaz, hogy egy egészséges 8 éves gyerek még bilizik és cumizik. Ha igaz.

Bár továbbra is fennáll a kérdés, hogyan jár így iskolába? Ott nincs bili....

2016. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én is így jártam s most már a munkahelyre is viszem a bilit, mert ott sincs.
2016. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!