Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogy reagálnátok egy ilyenre? (bőv. Lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! (:


Szóval ... az a kérdésem, hogy ti hogy reagálnátok egy ilyenre:

Kb. egy hónapja ismersz egy lányt, de más országban éltek (tehát nincs személyes találkozó, csak egyszer volt). Azonban, nagyon megkedveltétek egymást és a legutóbbi chateléskor ezt be is vallottátok mindketten a másiknak (a kedvelést kicsit komolyabban is lehet venni mint egy sima baráti kedvelést).

A lány egyik nap küld neked egy olyan képet, amin a következő van: tengerpart és a neved egy szivecskébe írva a homokba (+esetleg a lány is a képen van).

Mi lenne az első gondolatotok, hogy reagálnátok rá?

Egyikőtök sem szerelmes a másikba! Nem találnátok kicsit nyomulósnak?

-----------

Igen, ezt én szeretném megcsinálni egyik fiúbarátommal, csak félek, hogy rosszul jönne le... esetleg ha ez nagyon rossz ötlet, még egyéb ötletek is jöhetnek, hogy milyen ilyen aranyos képek vagy dolgok esnének jól nektek, amik személyesebbek mint egy sima puszidobós szelfinél.

A srác 22 éves mellesleg :)


Köszönöm szépen az értelmes és segtőkész válaszokat előre is! :)



2014. aug. 2. 21:45
 1/2 anonim válasza:
Én örülnék neki, szerintem nem nyomulás. 16/f
2014. aug. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ezzel azt érnéd el, hogy előbb utóbb belédszeretne a srác. Ezt biztosra veheted, mert egy ilyennek melyik srác nem örüéne? 17/f
2014. nov. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!