Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a lányotok 20 évesen...

Ha a lányotok 20 évesen házasodna, mit szólnátok?

Figyelt kérdés

csak mert pár éve tök természetes volt. esetleg még el is volt késve a többiekhez képest.

ma meg sokan a 30-as éveikre hagyják ezt.

szóval szülőként mit szólnátok,hogyha a lányotok 20 évesen házasodna? nyilván anyagi támogatást nem kérne, csak az áldásotokat.


2016. márc. 4. 19:58
1 2
 1/12 Morozov ***** válasza:
77%
Házasodjon csak ha akar...lehet, hogy tényleg együtt maradnak egy életre. Ha meg nem, az sem jelent semmit, simán el lehet válni bármikor..
2016. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Semmit áldásom adnám! Nekem anyám azt mondta úgy rontom el az életem ahogy akarom!Szerinted hogy esett!! Valószínűleg így is úgy is megteszi akkor már jobb ha beleegyezel!

20évesen házasodtam

2016. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Add rá áldásodat, az Ő élete,hagyni kell hogy a maga útját járja!

Egyénként meg ha baj van mindig Te leszel az, akihez vissza tud menni, segítséget kérni!

Egyébként az szép, hogy házasságban szeretne élni, manapság ez ritka sajnos.

2016. márc. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
Manapság a lányok 20 évesen egy kávét nem tudnak megfözni, tanulnak ( mikor 20 évesen házasok voltak max általánost járták ki és otthon tanulták a háztartás alapjait), falun besegitettek az anyukájuknak. Ma meg burokban élnek. Nem mondom hogy rossz dolog de neveltetés kérdése az egész
2016. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Én idén töltöm a 24-et. Most már inkább bevállalnám a házasságot, mert már dolgozom egy ideje, igaz most meg főiskolára járok, de munka mellett. Amikor 20 voltam éppen az okj kellős közepén voltam. Szinte még gyerek voltam. Anya tartott el, otthon laktam stb. Ráadásul ami volt akkoriban kapcsolatom, abból örültem, hogy szabadultam, nemhogy még össze is kössem vele az életem.

Most már teljesen más a helyzet. Olyan kapcsolatom van, amire érdemes is építeni.


Nagyon kétélűek ezek a kérdések, mert sokmindentől függ.

Én akkor úgy, hogy sehol nem voltam biztos nem mentem volna bele. Jó most se vagyok beljebb, de van munkám, meg ember akivel összekötném az életem. Ami már majdnem elég, csak még olyan friss, hogy nem került még úgy terítékre az összeköltözés és nem szeretném magam nagyon eltartatni(havi kb 20E az iskola utazással és szállással együtt+kaja).

2016. márc. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon megnézném a pasit de ennyi. Lelke rajta.
2016. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot kívánnék, de megkérdezném, miből fog megélni.
2016. márc. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

egyedül az 5. választ nem értem. oké, nem volt szerencséd, 20 évesen még nem találtad meg a hozzád illő pasit. de attól még más megtalálhatta hamarabb is, mint te.

2016. márc. 4. 21:33
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Hatos vagyok. Ötösnek ment a pacsi, mert őszinte volt.
2016. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

én csak a saját példámat írtam le, hogy miért nem. oda is írtam, hogy minden eset más, mert kismillió tényezőtől függ. lehet rajtam kívül 500-an házasodnak 20 évesen, mert bejött az élet nekik, de ott van a kivétel is, akiknek meg nem. most ha én 20 évesen úgy érzem nincs itt az idő, akkor senki nem kényszerít bele.

én most érkeztem ahhoz a ponthoz, hogy nem kell támogatni és megállnék a lábamon is.


5-ös voltam.


egyébként meg az se jobb helyzet, ha valaki 20 évesen pl elmegy szülni, úgy hogy egy percet se dolgozott életében, csak potyogtatja a gyerekeket és pl 3 gyerek után 30-35 évesen lesz pályakezdő.

2016. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!