Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyámnak, hogy...

Mit mondjak anyámnak, hogy vegyen nekem egy új gépet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,van egy Intel I2-es gépem 2 GB rammal,de használhatatlan. Nem az,hogy nem tellik rá,hanem lusta eljönni. 10 éves koromba még a suliba se akart elvinni. Hogy győzzem meg,hogy eljöjjön? Infóra se tudok tanulni,prezentációt sem tudok írni, játszani se tudok,mert szétfagy a gép. Pedig csak 40 ezerről lenne szó.

2016. márc. 4. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
Ha még ötször megkérdezed, akkor se fog venni, ha nem akar.
2016. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Rendben,Magyarországon csak egy ember akar új gépet venni.

-


Komolyan,gondolnád mennyi dolgot feladnak infó órán, pluszba járok infó szakköre, és még informatikai suliba is készülök? Bunkó..

2016. márc. 4. 22:03
 3/24 anonim ***** válasza:
52%
Addig mondogasd neki, (de ne naponta többször, mert akkor ellenkez hatást érsz el), amíg meg nem unja, és el nem megy. Mondd az érveket is, hogy az iskolához kell, és mutasd meg neki, hogy milyen lassú.
2016. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
i2-es gép? Nem hallottam olyanról... Írj pontos adatokat a gépedről. Azt nem kérdőjelezem meg, hogy értesz a gépekhez, de lehet, hogy csak újra kéne telepíteni, nem?
2016. márc. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Integrált VGA-m van, fekvőházas gépházzal,szóval bővíteni se tudom úgy,hogy ne legyen repülőgép hang a házban:)
2016. márc. 4. 22:09
 6/24 anonim ***** válasza:
Ma már fáradt vagyok ehhez, de holnapra Írd le a TELJES konfigot (tápot is) meglátjuk mi a helyzet. i2-es gépről még mindig nem hallottam.
2016. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%
A másik kérdésben 32 ezer és 13 éves vagy. Tény, hogy manapság gyorsan változnak a dolgok, na de ennyire?
2016. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van i2-es proci is. 2002-ben volt rendszeresítve NASA-nál a személyigépeknél. Ez nagyon ritka proci, csak korlátozott mennyiségben gyártották a NASA számárá. Mostanság igazi kincs. Ha valaki talál is eladót annak borsos ára van ám.
2016. márc. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
#8 Ha ez igaz is, nem hiszem, hogy a kérdezőnek NASA gépe van. De ki tudja xds
2016. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

CPU: Intel Core 2 Duo E8400 3GHz

VGA: Nincs.

Ram: 2GB, noname..

Táp: Noname.

Alaplap: Noname.

2016. márc. 5. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!