Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit mondjak anyámnak, hogy...

Mit mondjak anyámnak, hogy vegyen nekem egy új gépet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,van egy Intel I2-es gépem 2 GB rammal,de használhatatlan. Nem az,hogy nem tellik rá,hanem lusta eljönni. 10 éves koromba még a suliba se akart elvinni. Hogy győzzem meg,hogy eljöjjön? Infóra se tudok tanulni,prezentációt sem tudok írni, játszani se tudok,mert szétfagy a gép. Pedig csak 40 ezerről lenne szó.

2016. márc. 4. 21:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Akkor ez nem is olyan borzalmas. Nem tudom, hogy ez brand gép-e vagy nem, de a feladataidra meg kell, hogy feleljen. Kivéve a játékra. Milyen játékot akarsz játszani? GTA5?
2016. márc. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Gta sa, Cs 1.6, Cod 4, Minecraft,Cod MW2, Gta Vice city,de ha már belépek a gépbe akkor is fagy.
2016. márc. 5. 08:43
 13/24 anonim ***** válasza:
Ezeknek mennie kellene. Rakd újra a Windowst.
2016. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Már 1 hete is újralett,ugyan az lett.
2016. márc. 5. 11:11
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Először tisztázd anyukáddal, belátja-e, hogy tényleg szükséged van az új számítógépre. Ha nem, sorold el az érveidet, kérj írásos javaslatot az infótanártól, vonj be egy hozzáértő rokont a meggyőzésbe stb.

Ha ezen túl vagytok, és időhiányra panaszkodik, próbálj vele konkrét időpontot egyeztetni. Most nem ér rá. Jövő hét valamelyik nap? Melyik? Vagy két hét múlva? Írjátok be a családi naptárba! Esetleg más felnőtt rokon is elkísérhet, ha anyud ennyire nem ér rá.

Végső soron interneten is lehet rendelni számítógépet, az nem annyira időigényes.

2016. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#14 Öreg a géped, ha anyád nem vesz gépet, ellenőrizzük a dolgokat:

Merevlemez állapota milyen? Töltsd le a HDSentinelt.

Hőfokok? Töltsd le a speedfant.

Milyen Windows van rajta? 64 bites?

2016. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
vinyó kezd már furcsa hangkat kiadni,ha nem csinálok semmit,akkor 46fok, és 32 bit.
2016. márc. 5. 14:15
 18/24 anonim ***** válasza:
Habár nem adtál pontos infót, ez szerintem hdd hiba. Tipikusan a rossz hdd tudja így belassítani a gépet. De ettől függetlenül, nézz rá a HDSentinelre, és csinálj erről egy printscreent, majd töltsd fel pl. kepfeltoltes.hu-ra. Kíváncsi vagyok.
2016. márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Jó, visszahívom a Far Cry 3 aktiváló kódomat és küldöm.
2016. márc. 5. 15:26
 20/24 anonim ***** válasza:
Én az Aidát vagy az Everestet ajánlom. Ezekbe mindent leír a gépedről! Amúgy a régi gépem hasonló volt, csak rosszabb procival és videókártyával, de az simán vitte még a CS:GO-t, GTA IV-t, Just Cause 2-őt, BF3-at(Singlebe, meg néhány újabb játékot. Szóval ebbe csak videókártya kell, lehet HDD és táp is.
2016. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!