Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülök ti mit gondoltok erről...

Szülök ti mit gondoltok erről a gyerek hiányzik az iskolából dologhoz?

Figyelt kérdés

megengeditek neki hogy ne menjen, ha mondjuk most ahhoz van kedve?


Ha kéri igazoltok neki napot szülő igazolással?



2016. márc. 6. 13:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez a három az ő napja felhasználhatja. feltéve ha: önmagához képest jól tanul, szófogadó, segít otthon, mondvacsinált indokkal nem marad otthon.
2016. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

ha a gyerek megbízható és jól tanul akkor lehet róla szó.

sunnyogás, hazudozás esetén esélye sincsen.

2016. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
Nem. Ez a kötelessége. Nem árt ha megszokja hogy nem az van amit ő akar. Ha munkahelye lesz ott sem maradhat otthon kedvére. A 3 nap sem az ő napja amit akkor használ fel amikor akar. Az arra az esetre van ha olyan halaszthatatlan program van amiről nem kap igazolást.
2016. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem használtuk fel a 3 napot. Kifejezetten szeretett iskolába járni. Most már hogy dolgozik, egy napot nem volt táppénzen sem. Mindig kötelességtudó volt.
2016. márc. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%

Bevallom felnőtt dolgozó családanyaként velem is előfordult már az életem során, hogy nem volt kedvem dolgozni menni. Egyszerűen erőm nem volt, hogy felkeljek 6 órakor és dolgozzak. Vagy otthon annyira összejött minden, hogy kellett 1 nap, hogy utolérjem magam. Ilyenkor jött a szöveg

"- bocsi főnök, de ma nem tudok bemenni, egész éjszaka úgy hánytam mintha kötelező lenne.. Most meg alig állok a lábamon"

De ezt jó ha 3-4 évente egyszer eljátszom.

Biztos vagyok benne, hogy a gyerekeknek is vannak rossz napjaik, amikor nem megy az sem amit alapból szeretnek.

2-3-4 évente egyszer otthon maradni mert nincs kedve, energiája menni az belefér. De nem rendszeresen.

2016. márc. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Persze, feltéve, hogy böcsülettel közli, hogy lóghatnékja van ezért meg azért, és nem engem akar baleknak nézni...
2016. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
A 3 napot akkor használhatja fel, amikor akarja. Volt már, hogy nem volt kedve menni és ezért otthonmaradt én meg igazoltam. Jó tanuló, ezért nem csinálok belőle problémát. Egy nap hiányzástól nem fog lemaradni.
2016. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Az én anyukám sem volt szigorú soha, de a 3 nap nem az én szabim volt. Olyankor mindig "családi okok"-at írt be, és pl. olyankor volt, amikor csőtörés volt felettünk, úszott a lakás, nem tudtunk elkészülni, úgyhogy inkább vizet lapátoltunk otthon.
2016. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

Igen,ha jó tanuló és nem ezen múlik az előmenetele..

Olyan is volt,hogy egy napos,múló rosszullét miatt igazoltam.

Ami pedig azt illeti,később,dolgozóként is van min.évi 20 nap fizetett szabadság,aminek egy részét a munkavállaló kérésének megfelelő időpontban kell kiadni.tehát nagy ritkán előfordulhat ami pl. Az ötös válaszolóval,így semmi elítélendő nincs a válaszában szerintem..nem vagyunk robotok.

2016. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

A főkérdés cseppet nyakatekert.


De: normál körülmények között 3 napot igazolhat a szülő, az szinte semmi.

Nekem is megengedték anno, hogy 3 napot ellógjak. Ezenkívül hiányoztam még évi plusz egy hetet az aktuális téli nyavaja miatt és ennyi. Az egyik legkevesebb hiányzással rendelkező gyerek voltam.


Ha jól tanul a gyerek, és a viselkedésével sincs probléma akkor neki is kijárhat 3 nap pihenő.

2016. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!