Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha ezzel állna elő a közel 18...

Ha ezzel állna elő a közel 18 éves lányotok, mit tennétek? Megutálnátok örökre?

Figyelt kérdés

Egy kis biztatásra lenne szükségem, vagy nem is tudom... Az kéne, hogy megnyugodjak afelől, hogyha őszinte leszek, nem megy tönkre az életem ennél is jobban.

Viszonyom volt valakivel, de mivel egy idő után itthon elkezdtek gyanakodni, kellett egy "álbarát", egy kamukapcsolat. Ezt a szerepet bevállalta egy nagyon jó fiúbarátom, így minden rendben volt.

De most szakítottunk (azzal, akivel titokban voltam együtt) és eléggé kivagyok...

Jó lenne beszélni erről anyával, csak ugye az utóbbi hónapok miatt alig lehettem vele őszinte.


2016. márc. 8. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem, inkább igyekeznék vele megbeszélni. Meg 18 évesen még előtte az élet, bármikor megtalálhatja az igazit
2016. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy utálna meg. Ne hülyéskedj már. Beszéld meg vele.
2016. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Tök egyszerű. A kamubarátod felszívódik, anyudnak meg elmeséled, hogy szakítottál vele.
2016. márc. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
OSztom a 3. válaszát, ne most vállald fel a valódi srácot. Meséld el, hogy a kamu sráccal szétmentél és kész. Nyilván okkal titkoltad, hogy kivel voltál együtt valójában.
2016. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 piriiiii ***** válasza:
92%

Ezzel a gondolattal csak az a gond, előző hozzászólók, hogy a "kamubarát" az a lány nagyon jó fiú barátja. Nem szívódhat csak úgy fel egy nagyon jó barát.

Nem tudom, most mit tegyél, kérdező, de egyet tanácsolhatok. Máskor gondolkodj. Ezt úgy mondom, hogy én is csináltam már ilyesmit, hazudtam és hasonlók, és megbántam. Egyszerűbb lett volna kezdettől fogva őszintének lenni.

2016. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Ugyan nincs gyerekem, de ha lenne, nem akarnék tudni az ilyen kétes ügyeiről. Gondolom, ha valamilyen okból titkolni akartad az igazi pasit, akkor nem vagy olyan viszonyban az anyukáddal, hogy utólag átbeszéld vele az egészet.
2016. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

"egy "álbarát", egy kamukapcsolat"

"Egy kis biztatásra lenne szükségem"


Mire biztassunk? Arra, hogy hazudozzál csak tovább??!

2016. márc. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
És miért nem lehet elmondani, hogy viszonyod volt valakivel?
2016. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Mi volt a probléma az ex-el, miért kellett a kamu barát? Tiltottak tőle?
2016. márc. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szoktam anno beszámolni a magánéletemről,és nem azért mert nem jövök ki a szüleimmel!

De nem értem,minek kellett titkos kamu kapcsolat?!

Mire volt jó?!

2016. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!