Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogy állítanátok le anyátokat?

Ti hogy állítanátok le anyátokat?

Figyelt kérdés
Próbáltam már, elmondtam, mi a helyzet, de nem érti meg. Sulizok és mellette dolgozom. Valahogy rájött, hogy mennyit keresek, azóta folyton kéreget. Ez kb. 3 hónapja így megy. Nekem a pénz elég annyira, hogy kifizessem az albit, kaját és bérletet vegyek, és marad kb 30 ezrem erre-arra. Az otthoni szomszédunk azzal tömi a fejét, hogy igazán segíthetnék, mert van miből. Anyunak elmondtam, hogy az rendben van, ha néha hó végére leég, és kér NÉHA segítséget tőlem, de nekem már sok az, hogy minden hónapban küldjek neki 5-10ezer ftokat, mert nem tudja beosztani a pénzét, mert cigit meg drágább kajákat vesz belőle. Erre besértődött, de igazából minek? Nekem is meg kell élnem valamiből...
2016. márc. 10. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ne adj neki! Az én apám folyton kéreget, már nem adok neki. És tudja, hogy tőlem nem kér. Van mikor én felajánlom neki a segítséget és akkor tudja hogy adok. Szar ügy, de muszáj! :)
2016. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az első válaszolóval. Ha anyukád önhibáján kívül lenne olyan helyzetben hogy rászorul a segítségedre, azt mondanám hogy támogasd, hiszen felnevelt. De ha értelmetlen dolgokra költ, ne a te kontódra tegye.
2016. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
89%
Ne adj neki. Ne a te rovásodra éljen nagyobb lábon. Tanulja meg beosztani a pénzét. Ha meg leteszi a cigit máris megvan az a havi 10k
2016. márc. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy most nincs fölösleges pénzed, neked is kell és kész.
2016. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

aha diákmunkából élsz önálló albérletben

élösködsz anyád nyakán és még neked áll feljebb

2016. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5!

Valamit nagyon benéztél. Úgy kezdte , hogy suliba jàr és dolgozik. Ebből fizet mindent. Albit is. Marad neki kb. 30. Abból meg kér az anyja. Ez mindig necces téma. Adj neki, ha átérzed, hogy az anyád, de ha nem érdemli meg, akkor ne. Te dönts, neked ordítozik a lelkiismereted. Nem sok az a 30. Ha valami beüt, nem is elég.

2016. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!