Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Most ezután ne legyek mérges/s...

Most ezután ne legyek mérges/szomorú?

Figyelt kérdés

Ma kaptam három 2-est matekból (oka,annak,hogy a dolgozat nem volt bejelntve és csak 5 percet lehetett írni én meg sokáig gondolkozok hogy jó jegyet írjak,igen mind a három matek) és irodalomból egy 5-öst.

Szüleim magasról tesznek rá az 5-re,de kaptam három 2-est,nem szégyellem magam...pff ha a szüleimet megkèrem,hogy segítsenek akkor a válasz : "Te voltá a suliba." Akkor mit akarnak tõlem most,soha nem segítenek ha megkérem õket,van amikor megverne ès ha kapok egy rossz jegyet akkor a suliban sírok,ithon is de csak én vagyok a kimondott HIBÁS mert nem értem és kicsi a jegyem.Ez nem csak a tanulás terén van így.Mindig én vagyok a hibás akármi is legyen.Volt amikor megvertek,vagy kint aludtam,de õk erre termèszetesen nem emlékeznek.Leülni beszélni velük nem lehet mert kapok 1-2 pofot és szobafogságot.Ma is anyám ment a drága kis anyalbûgyûrû húgommal a korházba kinek kutya baja de teteti,hogy rosszül van meg minden,de én engem nem visznek orvoshoz mikor fáj a vesém és csip mikor végzem a kisdolgot.Apu felhívta ma anyut rögtön,hogy kaptam három 2-est de az 5-öst nem is emlitette,

anyu meg csak, hogy szombaton szabad majd csak gépezzek mert amiatt nem tanulok én.Há' mennyen...én tanulok da ha SZARIK rám és nem segít amikor kell mit csináljak...mérges vagyok és szomorú mert nem értenek meg és ahjj már halott is akarok lenni mikor erre gondolok.Most,hogy tovább jogom vab haragudni és szomrokodni nem

?



2016. márc. 10. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
ök nem matektanárok és nem tanulhatnak helyeted
2016. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem matektanárok nem...csak apám fizika tanár és gonodolom oda kell matek,na meg anyàm kémia tanár oda is kell matek...pff s ha nem is lennének azok akkor is...én tanulok és állitásuk szerint,

õk is ugyanazt tanulták,akkor egy kisebb segítséget miért nem nyújtanak?Hmm szóval csak én vagyok a hibás, igen megiskell verni,ki is kell tenni a házból.

Kösz felvilágosíottál,másnak jó,hogy nullák a szülei matekból és mègis segítenek..Kösz

egybôl kellett volna tudnom hogy itt is én

vagyok a hibás,ne is válaszoljatok többet.

2016. márc. 10. 18:57
 3/8 anonim válasza:
45%
Nyugi nyugi én megértelek egyébként fiú vagy lány és hanyadikos vagy???? Lehet tudnék segiteni
2016. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Elég érdekes szüleid vannak. Persze jó lenne a másik oldal verzióját is meghallgatni...


Lehet, hogy az a baj, hogy a szüleid nem is igazán értik a problémát, vagy ellenkezik az elképzelésükkel, hogy ők segítsenek neked. Esetleg megpróbálhatnál a tanárral beszélni. Elmondod neki, hogy a hiába kéred a szüleidet, hogy segítsenek, pedig szerinted tudnának. Megkéred, hogy írjon a szüleidnek vagy beszéljen velük, hogy hátha rá hallgatnak és hajlandóak segíteni. Ez csak egy tipp, nem tudom, hogy működne-e.

2016. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Akik verik a gyereküket,meg kivételeznek a másik javára..nah ott én nem tudok semmilyen ellenérvet elfogadni a részükről.
2016. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

OFF: Ne feltételezzük már a kérdezőről, hogy hazudik. Tudom, hogy rengeteg a hoax, de ha csak kamu a kérdés, akkor a kérdező reagálásaiból úgyis kiderül.

ON: Gondolom most csak kiadtad magadból a dühöt kérdező. Nagyszülők vagy más rokonok nem tudnak segíteni?

2016. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6, ha az én válaszomra gondolsz (4.), nem feltételezem, hogy hazudik a kérdező, csak semmilyen vitában nem szeretek úgy véleményt alkotni, hogy csak az egyik oldal verzióját hallottam. Még ha valaki a legjobb szándékkal adja elő a történetet, akkor se lesz teljes a kép, mert kifelejt dolgokat, ami számára nem lényeges, de a másik oldalnak igen.
2016. márc. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tipikus diplomás intelligens szülők kivülről szent család, igazából szarnak a gyerekre. Sajnálom. Szerintem fel sem fogják, hogy a gyerekük lelke romokban. Beszélgetni kéne. Azt hittem ez okoséknál alap. Nehogy már egy gyereknek a jegyekkel kelljen kizsarolnia a figyelmet, szeretet, törődést?

Kérdező! Ne vedd ennyire a lelkedre és próbáld meg egy nyugodt pillanatban kifejteni a szüleidnek, hogy mi nyomja a lelked. Nem hiszem, hogy ne akarnának rajta változtatni.

2016. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!