Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkednek velem így a...

Miért viselkednek velem így a szüleim?

Figyelt kérdés
Szerintük mindig mindenben csak a tesómnak van igaza, a tesóm ügyes, életrevaló míg én nem. Hiába csinálok valamit jól az nem számít nekik semmit.
2016. márc. 10. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
esetleg éppen hisztiző síró tini vagy?
2016. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%

3 hugom van.

Mindennap at elem hozza szoktam van hogy neha ejszakakat sirok ugy megbantanak anyaek de nem erdekel. Szeretem imadom szuleim nincs toluk jobb de egy biztos ha gyerekem lesz nem fogok vele igy banni(:


17/L

2016. márc. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Mert elfogultak. Fejleszd önmagad, és ha mások dicsérnek előttük, látványos sikereket érsz el, akkor fokozatosan átértékelik az álláspontjukat.

Egyébként le leszel tojva, mindig a testvéred lesz a példakép. Te pedig a fekete bárány.

2016. márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon szép tőled, hogy ennek ellenére szeretetet érzel irántuk.

Hiába felnőtt kor szerint valaki, attól még lehet elmaradva egyes dolgokban. Pl.az érzelmi, értelmi intelligencia nem jön meg a kor előrehaladtával, mindehhez még gyarló is az ember.

2016. márc. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!