Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkednek így a...

Miért viselkednek így a szüleim? Csak a saját érdekeiket nézik, és nem érdekli őket, hogy én jól érzem magam vagy nem. Nem állnak mellettem, mert nekik fontosabb a saját elveik.

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Volt egy félresikerült kapcsolatom, igaz, hogy a szüleim az elejétől fogva ellenezték, talán ezért is lett vége a fiú részéről, csak épp elfelejtett szólni... Még annyit se volt képes írni, hogy legalább hagyjam békén... Vége lett, megint szent lett a családi béke, nem is beszéltünk róla, mi volt.

Nemrég meglátogattam édesanyámat, az élettársával él egy másik faluban. Volt egy rendezvény, ott voltam én is, segítettem, amit tudtam. Aztán elkezdtem beszélgetni a volt barátom unokatestvérével. Jól elvoltunk, volt közös téma, iszogattunk. Aztán amikor ezt nevelőapám meglátta, meg persze egy kis pálinka hatására, elkezdte a feszkót... Ők hazamentek, anya mondta, hogy menjek velük, ha nem akarok balhét. Mondtam, hogy nem lesz balhé, de még maradok, jól érzem magam, nem vagyok rossz társaságban, haza fogok menni időben. Hát persze nem lett jó vége, anya élettársa bepipult, hogy azonnal menjek haza, különben kirakja a cuccaim a ház elé, meg ilyenek, mindezt azért, mert a srác, akivel beszélgettem, cigány. És persze törvényszerű, hogy akkor össze fogok jönni vele... Szerintük. Én ottmaradtam, odáig fajult a dolog, hogy anya felhívta apámat, hogy azonnal beszéljen velem, mert nem akarok hazamenni és egy cigány fiúval beszélgetek. Este hazamentem, időben, teljesen kiborultam, hogy miért kell ezt csinálni megint, miért szólnak bele még abba is, hogy kivel beszélgetek. Azóta nem beszéltem velük.

Beszélni nem lehet velük, már próbáltam. De nem akarok ez miatt rossz viszonyban lenni se anyával, se az élettársával.


2014. aug. 24. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg 23 éves vagy? Az írásod alapján 13-nak gondoltalak volna.
2014. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen az, amikor egy ember jogilag felnőtt, de agyilag nem...
2014. aug. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ennek se füle se farka
2014. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!