Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa adott egy autót és azt...

Apa adott egy autót és azt hiszi, nem tetszik. Mit csináljak, hogy elhiggye, nincs vele bajom?

Figyelt kérdés

Meglett a jogsim és neki több autója van, adott egyet, hogy használjam, amíg sajátot nem kapok.

De a sulinál úgy van, hogy mindenhol kell jegyet venni, egyedül a belső parkolóba nem. Viszont ha oda állnék, mindenki látná és nem akarom, hogy elkezdjenek sugdolózni rólam (nem felvágás, vagy provokáció, de elég drága autó). Meg alapból 10 perc gyalog a gimi, reggelente meg elvisz anya, ha olyan a helyzet.

Szóval használom az autót naponta, de suliba nem járok vele. Apának úgy jön le, hogy nem tetszik és ezért nem használom. De ezt sem nekem mondta, hanem mamának, aki visszamondta nekem.


Tetszik és nagyon szeretem, csak nem akarom, hogy mindenki úgy nézzem rám, mint egy elkényeztetett, sznob lányra, aki mindent megkap egy szóra.


2016. márc. 11. 10:23
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
"Apa, imádom ezt a kocsit, nagyon tetszik, de a suli tök közel van, és szerintem fontos, hogy odafigyeljünk a környezetszennyezésre, ezért nem járok vele suliba. Meg különben is, ha kell, anya elvisz."
2016. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki is azt, amit ide írtál.

Ha van esze, és miért ne lenne, akkor egyből megérti, miről van szó.

2016. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
Mint előzők, azt is hozzáteheted, hogy ennyi mozgás kell, ha nem akarsz 25 évesen 90 kg lenni.
2016. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Fizetős a parkoló, sétálva 10 perc, mond meg neki gondoljon bele: ha garázsban van a kocsi, ki kell venni, ki kell járni, kertes háznál kapu kinyit: ez már 3-4 perc, Ha nagy a forgalom,akkor lehet később is érnél hozzá, plusz keresni parkolohelyet az se buli, vagy szűk helyekre beszenvedni, friss jogsival, hát nem tudom :D megmondod spórolni is akarsz, semmi benzin, nem kell parkolojegy, és hidegen nem akarsz vele menni. Meg amúgy, ha más gyerek is autóval járna, lehet csak azért sem mennek azzal, nehogy a schumacherek meghuzzak..
2016. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért nehezebb ugyanezt elmondani neki, mint nekünk?
2016. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
61%
Kivalo provokator vagy(;_;) Larry Flint hozzad kepest kismiska .haha
2016. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
29%

Használjad, ne foglalkozz azzal hogy ki mit gondol róla. Mellette ha normálisan viszonyulsz másokhoz, akkor azokkal van a gond, akik irigyelnek. Különben is inkább irigyeljenek, mint sajnáljanak. :)


Apud férfiként természetesnek veszi azt hogy munkája gyümölcseire büszke lehet, és hogy nem kell foglalkozni az irigykedők érzéseivel. Az élet rendje az, hogy egyesek a versenyben többre viszik, mások kevesebbre. Nem korlátozhatjuk saját teljesítményünket, életminőségünket csak azért, hogy mások érzéseit ne bántsuk. Azaz ha tetszik az autó, akkor minden egyéb filózgatás nélkül használd.

2016. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
69%
szerintem is szar provo kérdés - ott rontottad el foskérdező, hogy azt feltételezed, apád nem tudja átgondolni, hogy a parkolásért mit kell fizetni, noha "több autója van" - ennyire agyatlanok még azok sem szoktak lenni, akiknek több autójuk van.
2016. márc. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
57%
Milyen kocsirvol van szó? =)
2016. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tetszene? Mondd meg, hogy hülyének néznének, hogy még egy km-t sem vagy képes gyalogolni!

Anyukád elvszi arra a rövid távolságra! Na ez a felesleges dugógyártás! 17 éves személyt taxiztatni! Ezért van mindenhol dugó a városban, mert ennyit nem képesek egyesek gyalogolni!


Ha meg mindennap használod, akkor meg miből gondolja azt, hogy nem tetszik neked?

2016. márc. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!