Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apa adott egy autót és azt...

Apa adott egy autót és azt hiszi, nem tetszik. Mit csináljak, hogy elhiggye, nincs vele bajom?

Figyelt kérdés

Meglett a jogsim és neki több autója van, adott egyet, hogy használjam, amíg sajátot nem kapok.

De a sulinál úgy van, hogy mindenhol kell jegyet venni, egyedül a belső parkolóba nem. Viszont ha oda állnék, mindenki látná és nem akarom, hogy elkezdjenek sugdolózni rólam (nem felvágás, vagy provokáció, de elég drága autó). Meg alapból 10 perc gyalog a gimi, reggelente meg elvisz anya, ha olyan a helyzet.

Szóval használom az autót naponta, de suliba nem járok vele. Apának úgy jön le, hogy nem tetszik és ezért nem használom. De ezt sem nekem mondta, hanem mamának, aki visszamondta nekem.


Tetszik és nagyon szeretem, csak nem akarom, hogy mindenki úgy nézzem rám, mint egy elkényeztetett, sznob lányra, aki mindent megkap egy szóra.


2016. márc. 11. 10:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy meg az a szubjektív véleményem, hogy aki 17 évesen saját kocsit kap, ami drága is, az sohasem fogja tudni megbecsülni a pénz értékét. Főleg most, amikor még egy teletank is egy marék fémpénz csupán!
2016. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Akik szerint provokáció, azoknak nem kell válaszolni, hanem ott van az a kis 'x' a jobb sarokba, arra tessék kattintani! :)


Valószínű, hogy apának parkolókártyája van, ezért tényleg nem tudja, hogy hol kell fizetni és mennyit.

Valamint simán gondolta, hogy beállok a suli parkolójába, ahogy mások is.



Ez nem a saját autóm, addig használom, amíg nem kapok egyet. Az pedig nem lesz annyira drága, mert egy kis városi autót szeretnék először. De ebbe felesleges belemenni, mert az autó már itt van, nekem is könnyebb így, hogy használhatom.


Nem szeretném leírni a márkáját. Már ennyitől provokatívnak mondanak, pedig semmi konkrétumot nem írtam.

2016. márc. 11. 11:24
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Odaallsz apad ele, megmondod, h anyudtol tudod, h mi bantja. Aztan elmondod, amit itt most. Ertheto ervek, ha annyi kocsija van, h gond nelkul osztogatja, akkor talan annyi esze is (amibol megkereste a ra valot), h megrrtse, h .ukodnek a dolgok a tinik kozott
2016. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
19%

Örülök, hogy apukádnak ez a legnagyobb baja, de tényleg.

Szeretném, ha többen lennének így ezzel!

Ne foglalkozz vele, mert ha ezen megsértődik, akkor kicsit agyára ment a jólét.

Te látod helyesen, nem kell szítani az átlag proli (mármint a többség) gyerekeket, felesleges, hogy kiközösítsenek téged ha kocsival jársz, főleg drága autóval és olyan közel laksz.

2016. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
#14-es, feltehetőleg a józsefvárosi vajda is megengedheti magának, hogy drága kocsit toljon a gyerek s.gge alá, ettől még nem lesz több másnál. Ahogy te és a kérdező sem.:-)
2016. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
53%
Látszik, hogy többségében hölgyek válaszolgatnak és kérdeznek itt, és ezt cseppet sem sértésnek szánom, de ha ugyanezt a kérdést "járművek" kategóriában teszed fel, akkor már 50 válaszod lenne, amik egyöntetűen állítják, hogy napi 2x10 perccel csak tönkreteszed a motort, többet ártasz vele 1 év alatt, mintha 10000 km-t mennél. És ezt apukának is illene tudni... amennyiben igaz ez a történet. Szerintem nem az, de mindegy.
2016. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
69%

17.

Latszik, ha az urak egyszerre csak egy dokogra koncentralnak, es az az auto.


A kerdesbol kiderult, h a kerdezo mashova rendszeresen hasznalja, csak a suliba nem...

2016. márc. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
7%
HA valaki beszol erte valaszold viccesen azt, hogy szopjal te is magadnak! :)
2016. márc. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
kapdbe ,bébi!
2016. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%

Én 2011 óta vagyok ide regisztrálva,végigkövettem már a munkásságod,lassan egy könyvet kiadhatnál . Te 5 éve 17 éves vagy és úgy élsz,mint egy nagyvárosi,metropolitán,gazdag liba.

Egyre unalmasabbakat találsz ki,gyerünk erőltesd meg magad :D Tudsz te ennél jobbat is,pl bécsi sweet 16 szülinapi parti,gazdag szingli barátnő,apád gazdag ügyvéd haverja , indiai utazás a gazdag nagynénédhez ahol lefekszel egy chathaveroddal ..

:D Egyszer már elkezdtem összegyüjteni,majd könyvként kiadom :D

2016. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!