Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálljak, ha kizártak a...

Mit csinálljak, ha kizártak a lakásból?

Figyelt kérdés
Anya elvette a kulcsot, és elment.
2016. márc. 12. 16:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
Hisztiztél, kirohantál a lakásból és mire hazaértél, ő sem volt otthon. Nagy ügy. Most már otthonról gépezel. Hisztis kamasz vagy, majd lesz ez még jobb is. Nőj fel.
2016. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Majd ha hallod, ahogy ordit velem akkor szólj be, jó? Ilyen hülyéneknézős emberek válaszára nem vagyok kiváncsi, bocsi! És már mondtam, hogy megoldodott, nem én vagyok a hülye! Te sem vagy hülye, csak figyelmetlen, de nem kell lenézni!
2016. márc. 12. 17:53
 13/26 A kérdező kommentje:

„Hisztiztél, kirohantál a lakásból és mire hazaértél, ő sem volt otthon. Nagy ügy. Most már otthonról gépezel. Hisztis kamasz vagy, majd lesz ez még jobb is. Nőj fel."


Nem hisztiztem, pont ezért jöttem el, mert nem akartam idegesíteni magam, én voltam az okosabb. Mielőtt válaszolsz, gondolkozz is! Ki mondta hogy van számítógépem? Én ilyenre nem emlékszek, de javits ki, ha tévedek! És nocsi, de értetlenekre nincs kedvem foglalkozni, tárgytalan már, de kb. 3× leírtam.

2016. márc. 12. 17:58
 14/26 anonim ***** válasza:
63%
Te is valami hülye lehetsz, tizes!
2016. márc. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező, az eredeti kérdésed alig tartalmaz információt, a válaszaidban csepegtetted a részleteket. Ne csodálkozz, ha így nem minden érthető. Arról nem írtál, hogy mi volt a konfliktus oka, így azt is nehéz leszűrni, hogy hisztiztél vagy pedig okkal léptél le.

Azzal pedig, hogy magadat dicséred és másoknak beszólsz, beképzeltnek és kötekedőnek tűnsz, de ez már a te problémád.

2016. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem dicsértem magam, de gondolj, amit akarsz!
2016. márc. 12. 18:16
 17/26 anonim ***** válasza:
26%

"én voltam az okosabb"


Nemám :)

2016. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
9%
Baj, ha csak van véleménye mafáról? Vagy te inkább hallgattad volna, ahogy ordít veled és idegeskedsz rajta? Gratula!
2016. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
16%
*magáról
2016. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Erre írtam, hogy ha nem ismerjük a konfliktus hátterét, nehéz megítélni, hogy hisztiből vagy okkal lépett le a kérdező. Így pedig az öndicséret is visszás.
2016. márc. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!