Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy itt aludhasson a barátnőm?

Figyelt kérdés
Hosszú hétvége van, és a barátnőm átjött... Lány vagyok, tehát nem úgy barátnőm... :D De szinte legjobb barátnők vagyunk és még soha nem aludt itt.. Anyuékat rá akarjuk venni, hogy megengedjék.. Hogy kérdezzünk rá? Vagy inkább hogy kérjük meg őket? Köszi a válaszokat előre is!

2016. márc. 12. 16:26
1 2
 1/12 anonim válasza:
60%
Hany evesek vagytok? Sztem csak siman kerdezd meg oket ugyis megengedik, oruljenek inkabb hogy nem fiukat viszel haza
2016. márc. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk :)
2016. márc. 12. 16:44
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
nem ma kellett volna rákérdezni, hanem napokkal korábban, én nem engedném meg
2016. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
84%
Csak simán odamész anyukádhoz/apukádhoz, és megkérdezed, hogy itt aludhat az xy és ennyi.
2016. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Előbb kellett volna. Így a szüleidet meg a barátnődet is kellemetlen helyzetbe hozod.
2016. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

Ha 14 éves vagy már, és még soha nem aludt nálad egy barátnőd sem, annak nyilván oka van.

Mondjuk anyukádék nem kedvelik a barátnődet, vagy csak simán nem szeretnek éjjel/reggel idegeneket kerülgetni a saját házukban.

Amúgy meg csak simán kérdezd meg, most erre nem tudom mit lehet tanácsolni. :D Ha meg nemet mondanak, akkor ne hisztizz és fogadd el, hogy az efféle mulatságok a te életed részét soha nem fogják képezni.

2016. márc. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Sára!

Ha aludtak már nálad barátnőid, akkor miért is nem mered megkérdezni erről a szüleidet?

2016. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Kérd meg egyszerűen. A barátnőd szülei megengednék, hogy nálatok aludjon?
2016. márc. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
64%
Elég gyakori az egész világon, hogy barátok egymásnál alszanak, főleg, ha macerás este hazajutni, vagy nem tudnak érte menni a szülők. Mindenesetre biztonságosabb, ha ott alszik a barátnő, feltéve, ha adottak a feltételei, és mindkét gyerek szülei egyetértenek.
2016. márc. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Én megengedném hétvégén.
2016. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!