Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy vegyenek nekem egy laptopot?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nyaggatom őket, hogy vegyenek egyet nekem. De még csak anyukámat tudtam meggyőzni egy picit.

#laptop #0 miért nem
2016. febr. 20. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Hány éves vagy? Milyen laptopot szeretnél?
2016. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
megmondod hogy ha kapsz egyet, akkor felhozod az átlagodat 4 egész fölé, minden házimunkát megcsinálsz amit kérnek tőled, egy évig mondjuk nem kell zsebpénz, szót fogadsz nekik.
2016. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Érdemeld ki.

Ünnepekre kérj pénzt és gyűjtsd össze legalább egy részét.

2016. febr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Infós rész: Mennyibe kerül? Asztali nem opció?

Gyűjts a gépre zsebpénzből, ajándék pénzekből, stb. Akkor látni fogják, hogy tényleg kell neked, és hajlandó vagy érte "nélkülözni". Úgy már könnyebb lesz őket meggyőznöd.

2016. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ hány éves vagy. Meg mire akarod. Ha pl. érdekel a programozás, és ezt ők is jónak tartják, akkor hamarabb megkapod mint ha csak játékra meg neten lógásra kell.

Bár játékra eleve nem laptopot szoktak kérni. Szóval a fentebb írtak mellett ha megértik hogy a tanulmányi fejlődésedre jól hat akkor normális szülő nem áll az útba.

2016. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, ha nincs penz, nem tudnak miböl venni, de mar 7 évesen kapnak laptopot a mai vilagban.
2016. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azzal ne probalkozz, hogy " majd te osszegyujtod az arat", mert akkor meg evekig varhatsz ra kb. egy atlagos laptop 100-120e korul mar kaphato. nem tudom hany eves vagy, de lehet, hogy mar most van valamennyi megtakaritasod, vagy ezentul tehetsz felre unnepekre kapott penzeket, bevonhatod a nagyszuloket is, hogy esetleg szulinap / karacsony-ra dobjak ossze egesz eves ajandeknak. igy mar nem is veszes az ara.
2016. febr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
A szüleid lehet, hogy vennének neked laptopot, csak éppen nincs rá keret.
2016. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
jó ez az oldal. az egyetlen válasz, ami azt javasolja a gyerek is tegyen valamit a laptopért, ne csak a sült galambot várja, le van pontozva.
2016. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy pont a kérdező pontozza le, mert egy lusta sz@r :D
2016. febr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!