Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez jól esik egy...

Szerintetek ez jól esik egy apának?

Figyelt kérdés
Apával olyan a kapcsolatom hogy nem nagyon beszélünk érzelmi dolgokról de sokszor amikor iszik akkor néha felhív telefonon és elmondja nekem hogy mennyire kivan de egyébként soha nem panaszkodik senkinek és személyesen nekem sem csak telefonon és én is ugyanígy vagyok hogy nem merem elmondani neki személyesen hogy mennyire szeretem viszont sokszor írok neki sms-t hogy tudja mennyire fontos nekem. Szerintetek örülhet neki vagy hogy érezhet egy apa ilyenkor?
2016. márc. 12. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy örül neki. De miért olyan nehéz kimondani? Nem kell félni. Tanuld meg kimondani, csak boldogabbá tehet. :)
2016. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!