Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan van kiakadva anyum?

Jogosan van kiakadva anyum?

Figyelt kérdés
Központi írásbelin 72 pontot írtam összesen, félévkor az átlagom 4,6 volt. Viszont nem akarok gimibe menni, mert egyszerűen engem a gépészet érdekel ezért egy szakközépbe szeretnék járni.. Anyám me sopánkodik hogy így úgy, de minek mennék gimibe ha nem akarok egyetemre se menni? Semmi olyan tárgy nem érdekel amit ott tanítanak magasabb fokon.

2016. márc. 15. 09:51
 1/4 anonim válasza:
85%
Nem, jogtalan a kiakadása. Hogyha te gépészettel akar foglalkozni, tedd azt, talán még egyes munkahelyeken többet kereshetsz, mint egy diplomás. Ha meg anyud gimibe küldene, abból csak siránkozás lenne ha végképp nem szeretnél oda menni. Neked kell eldöntened mi leszel, hiszen a szülők is azt mondják nem miattuk tanulsz, hanem a te jövőd miatt.
2016. márc. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
90%
Erre nem tudnek valaszt adni. Ot is megertem mert okos vagy es ugy erzi elpocsekolod az idod es a tudasod de ha teged ez erdekel es ott erezned jol magad miert ne?. Ezt probalt megertetni vele hogy te egy gimiben/egyetemen nem erezned jol magad es ezaltal majd egesz eletedben olyas mit csinalnal amit utalsz
2016. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem. Jársz egy szakközépbe, v bárhová, ahol lesz egy érettségid. Az kell. Ha jó szakember vagy-kell kis gyakorlat-nagyon jól meg fogsz élni. Sőt, vidáman.
2016. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj ahova akarsz. Ha lehet akkkor erős szakközépbe. Amit nem akarsz azt nem lehet ràd erőltetni. Szakközép utàn is van esélyed bejutni egyetemre. Bàr szerintem is nagyon okos vagy és jobb lenne nekes egy erős gimnàziumban. Még engem is felvettek gimibe a 3-as àtlagomman. Dete tudod.
2016. márc. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!