Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehetek azzal, akit...

Miért nem lehetek azzal, akit ÉN választok? Nem a boldogságom a legfontosabb?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok.

4 évig együtt voltam a barátommal, akit nagyon szerettem. De szinte folyamatosan együtt voltunk... Osztálytársak voltunk, egy volt a baráti társaságunk is, a szüleink is legjobb barátok voltak, így rengeteg volt a közös nyaralás, ünneplés, buli. Szóval hamar belementek, hogy együtt aludjunk, elengedtek vele bárhová, mindent együtt csináltunk.

De nekem ez az utóbbi időben már sok volt. Úgy éltünk, mint egy házaspár. Sosem veszekedtünk, mindenben egyetértettünk, már mondhatni unalmas és kiszámítható volt.

Szakítottam vele, lett egy másik barátom, aki az exemnek teljesen az ellentéte. A szüleim ennek nem örülnek... Konkrétan nem hajlandóak megismerkedni vele.

Azt mondják, hogy nekem a volt barátom az igazi, felesleges ilyen jött-ment fiúkra pazarolni az időmet.


2016. márc. 15. 12:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
18 évesen még nem kell lekötni magad. Nem időpazarlás az ismerkedés :)
2016. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
48%

Szóval azért szakítottál vele, mert tökéletes volt a kapcsolatotok.

Hát, az ilyen nőket akarom messziről elkerülni. Remélem, exed meg talál egy normális párt.

2016. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Ne vedd a lelkedre. Nem az új fiúval van baj, hanem azzal, hogy a baráti társaságukból választottál korábban és ők most a szakítás miatt kellemetlenül érzik magukat a barátaik előtt.
2016. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
azzal vagy, akit válogatsz - mi a kérdés? hogy 10 év múlva szarrá bőgöd magad, hogy elhagytad az igazit az valsózínű. de kit érdekel? a te dolgod
2016. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%
Jobb is egyelöre, hogy nem akarjàk megimerni mert,csak hasonlìtgatàs lenne. Mostani legyen x előd y. Y sokkal udvariasabb volt mert hozott virágot x ha hoz sok pénzt költ. Na csalàdi baràtsàg is húzós x csalàdja ha plastrikai orvos stàrügyvéd pàros aki 10milliót ad jótékony célokra akkor szintén pénzfitogtató lessz még y szülei 100.000 forinttal megfelelök voltak. Szerintem kellemetlen nekik ez a szakitas baràtsàg szempontjàból. Ynak van uj baràtnöje? Ne foglalkozz vele majd megszokjàk idövel, ha meg nem 18,multâl azt teszel amit szeretnél. Ne eröltesd a baràtkozàst mutasd milyen boldogok vagytok vagyis te milyen boldog vagy. Aradozzàl. Ha van y nak uj baràtnöjw emlitsd meg milyen szépek együtt. Nekem is volt egy làny 4évig 10szor ha làtta nagyim de most is siratja 6év utàn...elsö mindig a legérdekesebb minden szülönek. Hülyeség az elsöhöz hozzà menni...szerintem ez apasi se lessz a férjed fiatal vagy formàlódsz még
2016. márc. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
Tesóm most lépett ki egy 12 éves kapcsolatból. 33 éves, és ugyan így gondolkoztak a szülei is meg ő is..
2016. márc. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
60%
Eleve nem választottam volna párt a szüleim baráti köréből... a fene se vágyik rá, hogy még a páromon keresztül is irányítani meg kontrollálni tudjanak...
2016. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
Te tényleg dobtál egy ilyen pasit? Emiatt? Görény leszek: Remélem hamar túllép rajtad, és talál egy normális nőt magának.
2016. márc. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

De ti amúgy miért állítjátok ennyire, hogy ő volt az Igazi?

Nem is tudtok semmit a kapcsolatunkról.

Igen, biztosan nagyon szörnyű vagyok, hogy inkább szakítottam vele, minthogy csaljam összevissza, közben meg előadjam, hogy mennyire szeretem... Ha ezt tenném, azért lennék szemét. Az itteni válaszolóknak semmi nem jó?

Ha tökéletes lett volna a kapcsolat, akkor a szakítás ötlete meg sem fordult volna a fejemben. Szerintem jobb, hogy most döntöttem így, mint 20 év múlva, három gyerek mellett. 18 éves vagyok, mikor ismerkedjek, ha nem most?!

Igen, nagyon szerettem. Ő volt az első barátom, valószínűleg sosem fogom elfelejteni. De ami nem megy, annak jobb véget vetni, mint szenvedni még hónapokig úgy, hogy egyikünknek sem jó.

Ő is érezte, hogy ennek a kapcsolatnak már nem volt értelme.

Barátok maradtunk (tudom, lehetetlen elképzelni). Ő most nem akar barátnőt, jelenleg az van, hogy minden éjszaka más lánnyal van, van, hogy többel is... De ha ez neki így jó, akkor örülök.

2016. márc. 15. 13:06
 10/24 anonim ***** válasza:
43%

A baj az, hogy pont ugyanezt at fogod elni egy hazassagban is. Egy ido utan a nagyszerelem, meg a kemia atalakul szeretette, tisztelette megbecsulesse.


Most meg nincs semmi baj a donteseddel, keress, probalkozz, hatha massal jobb lesz (jobb lesz ideig oraig, utana ugyanez visszajon), de mi lesz tiz ev mulva? Otevente valni fogsz?

Van a kapcsolatnak az a szakasza amikor mar nincs a vagyakozas, nem lehet epekedni valaki utan aki nap mint nap melletted ebred, es idovel meg kell majd tanulnod ezt feldolgozni.

2016. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!