Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ez igazságos?

Szerintetek ez igazságos?

Figyelt kérdés

Mindenki azzal szekál, hogy kövér vagyok és, hogy mennyire elhíztam.

176 cm magas vagyok, 90 kg és 8 hónapos terhes.

Természetesen gömbölyödött a pocakom és vizesedtem is de ez szerintem nem kövérség.

Szülés után a pocak és a víz is eltűnik rólam de addig kibírhatta volna a családom a "dagi,pocak,kövérke" megjegyzések nélkül. Nem?



2016. márc. 16. 07:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Ennyire gyerek gondolkodással vállaltál gyereket?! Gratulálok.
2016. márc. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%
A család is ugyanilyen, örökölte.
2016. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Én mindig is duci voltam, a babámmal 11 kgt híztam, de 9 ott is maradt a kórházban (4400 volt ebből a fiam).


Az ilyen beszólásra egyet mondanék: én szülés után visszafogyok, te viszont örökre paraszt maradsz!

Hamár ilyen gyökér család jutott...

2016. márc. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem gyerekes a gondolkodásom csak rosszul esik mindig ezt hallgatni főleg mivel napi kapcsolatban vagyok velük (ezen nem tudok változtatni jelenleg) .

Másnak is biztos rosszul esne , hogy mondjuk leülők ebédelni és alig eszem mert így rám szólnak és a kedvem meg az ètvágyam is elmegy.

2016. márc. 16. 09:06
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

hagyjátok már,hogy gyerekes, nem az, egyszerűen nőből van, ilyen élethelyzetben baromi sz.rul tud esni,ha ledagadtozzák az embert,főleg,hogy a hormonok sincsenek rendben


Kedves Kérdező! Szerintem közöld a kedves családdal,hogy ez neked nagyon rosszul esik,és ha lehet,kerüljék az ilyesfajta becézgetést. Hidd el,egyből az lesz,hogy nem akartak ám megbántani. És valószínűleg igy is van. Tesóm gyerek előtt (170cm) volt 65-67kg, szüléskor kb 89-90kg. Egyből ledobott több,mint 10kgt szüléskor, aztán 70kilora gyorsan lement,most meg 58-60kg. Szóval, ha sokat fel is szedtél esetleg,akkor se keseregj. Le is fog menni!

2016. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Az előttem hozzászólók egyszerűen bunkók. Egyébként pedig biztosan nem rossz szándékból mondják, lehet, hogy észre sem veszik, hogy téged bánt a dolog.
2016. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezekkel a méretekkel rendelkezem, 😊 masodik babám az elsővel alig Hiztam most meg szinte csak zöldséget eszem de megis....


Soha nem szólt be a csaladom, szerintem sem erdemled meg..


Ferjem neha megjegyzi, hogy innen lesz szep teljesítmény majd de tole meg nem veszem fel...


Az rosszul esne ha valaki a tágabb családból ezzel piszkálna, foleg hogy az elsővel is ugyanugy figyeltem es vele 9 kg-t Hiztam most pedig kb 18 nal járok...

2016. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Első mondatom az első 3 hozzászólóra vonatkozik nyilván, arra nem aki velem egy időben válaszolt.
2016. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik kedvesen válaszoltak :)

Ezekszerint akkor van remény , hogy hátha abbahagyják ha rájuk szólok.

Fogyni is szeretnèk természetesen így szülés után belevetem magam egy egészséges diétába.

2016. márc. 16. 09:38
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
"és alig eszem - amit eszel az viszont minőségi legyen!
2016. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!