Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan magyarázzam ki anyámnak...

Hogyan magyarázzam ki anyámnak, hogy ma nem mentem suliba?

Figyelt kérdés

Ma nem mentes suliba, mert k*rvára fájt a fejem, de anyukám nem tudja. Mivel délelőttös dèlután negyed háromkor jön haza. Addig is nagyon töröm a fejem, mert nagyon komolyan veszi az iskolát, még csak egy hetet hiányoztam.



Kérlek segítsetek!


13/L


2016. márc. 16. 08:37
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Ja és még mindig fáj a fejem 😢😢
2016. márc. 16. 09:17
 12/31 anonim ***** válasza:
68%

De ha a fáj a fejed akkor miért netezel? Miért gyakorizol?

Tanácsot már kaptál! Ha fáj a fejed feküdj, pihenj, vegyél be fájdalomcsillapítót.

Ha annyira nem fáj, akkor fájdalomcsillapító, és ballagj el a suliba. A lógást egyik szülő sem tolerálja.

Csak megjegyzem.

Erős migrénes fejfájással, én nem hogy gyakorizni, de örülök ha el tudok aludni..

2016. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon, vegyél be egy Cataflamot, vagy Flectort, az valószínűleg hamar elmulasztja.
2016. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
Mondd anyudnak h fajt a fejed, de cserebe rskj rendet otthon, vagy csinalj meg 1-2 hazit
2016. márc. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%
A mai vilagbn nincs neked es neki mobilja amin odaszolhattal volna reggel, hogy anya nagyon faj a fejem, hadd ne menjek ? Utolag kevesbe fogja dijazni mintha elore tudta volna.
2016. márc. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
De, van képzeld. Van mobilunk 😂😂 nyugalom! Csak mivel nincs pénz a telómon, nem tudok odatelefonálni. Segélyhívót meg nem akarok ilyenért felhivni 😃😃😄😄
2016. márc. 16. 09:39
 17/31 anonim ***** válasza:
72%

16: akkor meg minek a mobil ha nincs rajta penz :)


otthon nem hagynam a gyerekem feltoltetlen mobillal, pont azert hogy tudjon szolni nekem ha barmi van.


Ez olyan mint autot tartani a garazsban de nem tankolni mert a benzin draga ...

2016. márc. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Kedves tizenkettedik! Jóember! Ilyenek még élnek?? Ha érdekel, azért gyakorizok, mert szerinted ki a sz*rtól kérnék tanácsot? A levegőtöl?? Már bocsánat.... és bocsánat, hirtelen haragú vagyok..
2016. márc. 16. 09:43
 19/31 A kérdező kommentje:
Kedves tizenhatodik! Sajnálom, de csak vasárnap telefonáltam le az összeset,mert anyámmal beszeltem. Nos, akkor meg miért nem tudok telefonálni neki? Mert elment a munkatársaival egy egy napos kirándulásra. És itthon mer hagyni, képzeld.
2016. márc. 16. 09:46
 20/31 anonim ***** válasza:
80%

12-es vagyok...

Drága, én legalább őszinte vagyok, ha lógni akartam a suliból, őszintén megmondtam.

Te lógsz, de a fejfájást használod ürügynek. Többen megírták már, hogy mit csinálj, ennek ellenére még mindig gyakorizol, és ordenáré stílusban beszélsz idegenekkel akik anyáddal egy idősek is lehetnek.

De a stílusodból nézve neked két hatalmas pofon kéne, mert jó nagy szád van.. Lógsz is nagy szád is van, mégis mit vársz? Milyen tanácsot???

Azt se értem miért aggódsz. Anyád nyilván egy kézlegyintéssel elintézi a dolgot, végül is arra sem volt képes megtanítani, hogy idegenekkel beszélünk kocsmai paraszt stílusban.

Na én le is lépek, mert ilyen kis...inkább nem mondom nem foglalkozom.

2016. márc. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!