Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elengednétek a 17 éves...

Ti elengednétek a 17 éves fiatokat Budapestre az Autó Motor és Tuning Showra ami vonatal 180km?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 23:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
48%
17 éveseknél örülni kell, ha 10-ből kilenc ivászatot ikatat be, nem valami modern szívmegállító szart.
2016. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
28%
Elég szomorú, ha valaki bármelyiknek is örül. Normális kultúrákban nem csinálnak ilyeneket ennyi idősen. Azt pedig nem értem miért moderáltattad ki, hogy rendszeresen járok Pestre és állandóan jönnek kéregetni a csövesek. Ez az igazság, ha tetszik ha nem. Csak tudom már mit látok. A vonatállomásokat is kedvelik. Múltkor a jegyautómatánál leste a pénzem egy és kérni akart.
2016. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megy mindenkinek a zöld. Sajnos már nem megyek mert ma értem volna rá.
2016. márc. 18. 11:19
 14/22 MZ.per.X ***** válasza:
100%

Ivászatot...:D


Ott lett volna tök egyedül, egy TUNING SHOW-N. Reggel megy, estére otthon van, ha valaki inni akar, az nem 180 km-re fog utazni ezért.

2016. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Én letesztelném a szülőket, hogy ténylegesen féltenek-e a nagyváros veszélyeitől vagy csak ürügy, hogy otthon tudjanak téged.


Kiatalálnám, hogy részt vettem egy többfordulós helyesíró, matek vagy akármilyen iskolai versenyen és bejutottam a következő fordulóba. Az viszont Budapesten kerül megrendezésre, és szintén egyedül kéne felmenned Pestre, de estére otthon lennél. Szóval ugyanaz a szitu, csak más indokból mennél Pestre.


Na, ha arra elengednének, akkor elkaptad őket.

2016. márc. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak a mai szulok aggodnak hogy megeroszakoljak a fiukat, lanyokat a migransok :D
2016. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet 15ös. Le fogom őket tesztelni 😆😬🏢
2016. márc. 18. 15:47
 18/22 anonim ***** válasza:
Persze, én is minden évben megyek, mondjuk én apummal és öcsémmel, ez egyfajta családi hagyomány lett nálunk, de jó mert helyben mindig találkozunk haverokkal is, autó rajongóknak kötelező kimenni. Szerintem kérj meg egy barátod, hogy menjenek veled, akkor biztos jobban elengednek.
2016. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Úgy volt h az egyik haverommal megyünk de beteg lett.
2016. márc. 18. 18:44
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 2X voltam, először 20 évesen.

Mi az hogy csövesek, meg bankrablás? Ugyan már. Én másik 3 haverommal mentem, autóval, de vonattal is fel lehet menni.

Ami gáz, hogy a pavilonokban rengeteg idióta van, akik csak mennek az orruk után és észre sem veszik hogy rálépnek a lábadra, vagy meglöknek.

Kajával, üdítővel érdemes készülni, mert bent drága minden. Kb. ennyi.

Kérdezd meg a szüleidet, hogy mi a jobb, elmenni egy kiállításra 180 kilométerre, vagy elmenni a szomszéd városba berúgni?

(Vagy herbálozni, mert már az a trend a tizenéveseknél.)

2016. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!