P3tő Kriszx kérdése:

Miért szivatnak?

Figyelt kérdés

már lassan 20 éves vagyok az a baj de miért szivatnak a szuleim?

van jogsim 1 éve de a kocsit még mindig nemadják nekem oda és a sulimba ahova járok az osztályomba majdnem mindenkinek van jogsija meg családi autot használhatják csak az én szuleim nem engedik mert bárkit megkérdeztem mindenkinek odaadják haverok spanok oszt társak ismerosok ésmár vittek is én nekem meg csak jogsim van autot nem vezethetem pedig már 1 éve megvan és csak akkor vezethetem a kocsit ha a szuleimet el kell vinni valahova, amikor szukség lenne rá nagyon akkor se adják oda miért van ez? mindenért én szivom meg :(

van 15 éves hugom azzal meg ugybánnak mint a himestojással, nemértem engem miért szivatnak a jogsit kifizették de nemhagyák h vezessek



2016. márc. 18. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

Akkor tessék elmenni nyári munkára, összeszedni egy swift árát (és költségeinek összegét), és venni kocsit. Aztán furikázhatsz. AMikor csak akarsz.

Nekem még jogsit sem fizettek, képzeld, 22 évesen a fizetésemből oldottam meg, és utána az autóvásárlást/fenntartást is.

A kocsi nem létszükséglet, de ha ennyire érdekel, miért nem kapod meg, állj a szüleid elé, és kérdezd meg. Nyilván megvan az oka.


Ja, és az, hogy 1 éve van jogsid, semmit nem jelent. Ismerek olyat, akinek 15 éve van, mégsem tud vezetni...

2016. márc. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
anyit mondanak h minek nekem a kocsi ők se járnak kocsival munkába...
2016. márc. 18. 12:16
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
nem nyári munka kell, hanem nyelvtan korrepetálás.
2016. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen igazuk van.

Bénák a lábaid, hogy nem bírsz ugyanúgy iskolába járni gyalog, biciklivel, vagy busszal mint a jogsi előtt?

2016. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a kocsi nekem nem iskolába kéne hanem elugrani egykét helyre suli kirándulás stb ahova mindenki kocsval fog menni csak én nem... :(
2016. márc. 18. 12:39
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Osztálykirándulásra mindenki autóval megy???

Na, ezt a szöveget én se venném be, ha apád helyében lennék. :DDD

2016. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Azta. Tényleg sokat változott a világ, pedig csak 32 vagyok. Mi még vonattal vagy bérelt busszal mentünk osztálykirándulásra.


Szóval akinek nincs kocsija, meg jogsija, az nem megy kirándulni... Aha.

2016. márc. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

És mindez két mondatban, mindenféle tagolás nélkül!

Az írásod alapján nem hiszem, hogy 20 éves vagy!

2016. márc. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Jaja! És minden kocsiban kizárólag egy ember ülhet, véletlenül sem több! Pedig mondjuk egy 30 fős osztály beférne 7 autóba.
2016. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tehát, ha jól értem, akkor az a bajod, hogy mit fognak szólni a többiek, hogy ők kocsival mennek, te meg nem?


Szerintem egy kirándulás nem attól lesz jó, vagy rossz, hogy ki mivel megy.

A másik, hogy lehet nem vagytok anyagilag annyira elengedve, hogy mindenhová kocsival járjatok. Sőt! Elképzelhetőnek tartom, hogy egyszerűen csak azon spórolnak, hogy csak akkor használják a kocsit, amikor nagyon muszáj.

2016. márc. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!