P3tő Kriszx kérdése:

Miért szivatnak?

Figyelt kérdés

már lassan 20 éves vagyok az a baj de miért szivatnak a szuleim?

van jogsim 1 éve de a kocsit még mindig nemadják nekem oda és a sulimba ahova járok az osztályomba majdnem mindenkinek van jogsija meg családi autot használhatják csak az én szuleim nem engedik mert bárkit megkérdeztem mindenkinek odaadják haverok spanok oszt társak ismerosok ésmár vittek is én nekem meg csak jogsim van autot nem vezethetem pedig már 1 éve megvan és csak akkor vezethetem a kocsit ha a szuleimet el kell vinni valahova, amikor szukség lenne rá nagyon akkor se adják oda miért van ez? mindenért én szivom meg :(

van 15 éves hugom azzal meg ugybánnak mint a himestojással, nemértem engem miért szivatnak a jogsit kifizették de nemhagyák h vezessek



2016. márc. 18. 11:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Úgy lenne hogy vagyunk 25 en és akinek van jogsija az jönne autoval, és igy minden kocsiba tele ülnénk és igy nem kellene mondjuk jegyet venni vonatra.
2016. márc. 20. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!