Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Azt hiszik...

Mit csináljak? Azt hiszik hogy gyerek vagyok.

Figyelt kérdés

A szüleim sehova se engednek el! Se bulizni, se barátaimhoz, és az hogy legyen egy baratnőm kizárva. Egyszer meg találtam egy zippo öngyujtót a földön, es felvettem mert gondoltam sokat ér, utána teljesen lehordtak hogy drogos vagyok meg nemtom mit találtak meg ki. De azelőtt is ugyanilyenek voltak, csak az eset után meg szigorúbbak lettek. Ha elmegyek bicajozni, 5 percenként hívogatnak hogy jól vagyok e, bukósisak van e rajtam stb..

Mégis mit csináljak? 19 vagyok


2016. márc. 19. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Vagy leülsz velük, és elmagyarázod, hogy érted, hogy szeretnek, meg aggódnak, de ha egy "életképtelen" felnőttet akarnak nevelni, akkor folytassák. Ha nem, akkor lazítsanak a dolgokon, mert ez nem normális. Bár, erősen kétlem, hogy bármiféle beszélgetés hatással lenne rájuk. Próbálj a saját lábadra állni, és elköltözni.
2016. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha 19 év alatt nem sikerült kiharcolnod valami függetlenséget, már nem is fogsz. Ha úgy alakul, fogod magad és egy szó nélkül elköltözöl, aztán éled az életed. Ők meg majd csodálkoznak, ha látogatóba se mész haza... Amíg velük élsz, marad a túlélés, vagy elkezdesz lázadozni, de könnyen lehet, hogy akkor meg már ők mutatnak neked ajtót.
2016. márc. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is probalj meg veluk beszelni. Legyel ovatos, mert konnyen lehet, hogy azt mondjak, ha ennyire felnottnek erzed magad, el lehet koltozni! Legalabb 10 evvel vagy idosebb, mint amennyinek kezelnek...
2016. márc. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Keress munlát és költözz el! (ha leérattságiztél már)
2016. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2016. márc. 19. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!